+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevěné zahradní houpačky

Klíčová slova: Houpačky, zahradní houpačky, dřevěné houpačky

E-mail: sevcikova@advertising-media.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. dubna 2011

Popis: Nabízíme široký sortiment zahradních houpaček v exkluzivním provedení pro vaši zahradu a terasu. V nabídce máme dřevěné zahradní houpačky, kovové zahradní houpačky a exkluzivní řadu dřevěných houpaček, které oživí vaši zahradu. Houpačky jsou vyrobeny z exotických dřevin nebo smrkového dřeva.

Web: www.e-houpacky.cz

Další související informace

Hřistě z Douglasky

Douglaska,dětská hřiště,skluzavky,houpačky,dětské – Nabízíme dětské dřevěné hřiště Douglaska, Sibiřský modřín s minimální údržbou. Dále dodáváme levnější variantu pro dětská hřiště Severský smrk nebo kombinace, skluzavky, houpačky. Dětská hřiště mají vysokou životnost a povětrnostní odolnost.Prodáváme hladce hoblované kvalitní sušené dřevo s certifikátem kvality od výrobce. Sestava se sušeného Severského smrku je vhodná pro kvalitní nátěr a zachová si hladký povrch. Pro ukotvení dětské sestavy doporučuji použít zemní vruty Krinner, které umožňují snadnou údržbu trávníku pod sestavou, ukotvení ve svahu a zvyšují životnost dřeva.

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.2251 sekund.