+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby - roubenky

Klíčová slova: dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové

E-mail: webovestranky.pn@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové, nízkoenergetické domy, pro renovaci kuchyní kuchyňská dvířka, ploty a brány. Pro renoveci kuchyní, kuchyňská dvířka. Vše pro nový dům, zařízení i zahradu.

Web: www.drevostavby-montovane.cz

Další související informace

Malé domy na klíč

dřevostavby, malé domy, domky, na klíč, montované – Výstavba malých nízkoenergetických domů na klíč, přízemní montované domy pro 2-4člennou domácnost, lze realizovat na úzkých a malých stavebních pozemcích, ekologické bydlení, bydlení pro mladé a seniory

Dřevostavby

Dřevostavby, dřevěné domy – Dřevostavby a montované rodinné domy jsou velmi dobře izolované, splňují kritéria pro nízkoenergetické stavby. Postavením, takového domu uspoříte mnoho tepla v zimním období. Moderní rodinné domy, montované dřevostavby a nízkoenergetická výstavba jsou budoucností stavebnictví.

Dřevostavby ČB

Sruby,Domy,Dřevostavby,Zahradni domky,chaty,truhl – Výroba a montáž nízkoenergetických dřevených rodinných domů, chat, zahradních domků, skladů, garážového stání a pergol.Vyrábíme také truhlářské doplňky ,schody, zábradlí , okna, dveře, dřevěné podlahy.

Načítání trvalo 0.0555 sekund.