+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby - roubenky

Klíčová slova: dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové

E-mail: webovestranky.pn@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové, nízkoenergetické domy, pro renovaci kuchyní kuchyňská dvířka, ploty a brány. Pro renoveci kuchyní, kuchyňská dvířka. Vše pro nový dům, zařízení i zahradu.

Web: www.drevostavby-montovane.cz

Další související informace

ECOREAL CZ, s.r.o.

dřevostavby – Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.

Ukázkový dům

dřevostavby, pasivní a nízkoenergetické domy – Vytvoříme pro Vás nízkoenergetický, pasivní nebo "jen" úsporný dům, který nebude jen klonem našich "zaručeně úspěšných domů", ale jenž bude brát ohledy na to, co opravdu potřebujete.

Dřevostavby

Dřevostavby, dřevěné domy – Dřevostavby a montované rodinné domy jsou velmi dobře izolované, splňují kritéria pro nízkoenergetické stavby. Postavením, takového domu uspoříte mnoho tepla v zimním období. Moderní rodinné domy, montované dřevostavby a nízkoenergetická výstavba jsou budoucností stavebnictví.

Načítání trvalo 0.0678 sekund.