+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dřevostavby - roubenky

Klíčová slova: dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové

E-mail: webovestranky.pn@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 31. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme dřevostavby, roubenky, montované, sendvičové, nízkoenergetické domy, pro renovaci kuchyní kuchyňská dvířka, ploty a brány. Pro renoveci kuchyní, kuchyňská dvířka. Vše pro nový dům, zařízení i zahradu.

Web: www.drevostavby-montovane.cz

Další související informace

Dřevostavby pro bydlení

dřevostavby, dřevěné domy – Dřevěné domy a dřevostavby jsou moderní, ekologickou a energeticky výhodnou variantou pro bydlení, volný čas i podnikání. Porovnání jednotlivých technologií a provedení dřevěných obytných i účelových staveb.

Srubové domy Haniš

sruby, srubové domy, srubové stavby, roubenky – Srubové domy Haniš - stavba srubových domů, srubů a roubenek. Naše firma má bohaté zkušenosti od roku 1999. Projekt zdarma, zajištění stavebního povolení, stavby na klíč. Více jak 220 zrealizovaných srubových staveb v ČR.

Starhaus

dřevostavby, stavby na klíč, nízkoenergetické domy – Firma se zabývá stavbou rodinných domů na klíč, dřevostaveb, nízkoenergetických domů.Společnost StarHaus s.r.o. disponuje nejmodernějšími ověřenými technologiemi v oboru dřevostaveb. Používáme jen ty nejkvalitnější certifikované materiály, výhodou je také naše know-how s unikátním vylepšením stavebních dílů na bázi prefabrikátů připravovaných ve vlastní výrobní hale. Výsledkem je rychlá výstavba domu na staveništi a tím i velmi příznivý termín výstavby.

Načítání trvalo 0.2448 sekund.