+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Držáky na DVD/SAT

Klíčová slova: držáky, stojany, nábytek, stolky, televize, plazma

E-mail: televiznistolky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. listopadu 2012

Popis: Držáky na DVD/SAT jsou často vyrobeny ze skla, kovu nebo i plastu a dřeva. Záleží vlastně na nás, které použijeme. Může se pak jednat i o významný desénový prvek v našem pokoji. Držáky mohou být i několikapatrové, tedy můžeme zde umístit více přístrojů nad sebou. Mohou zahrnovat i různé specifické součásti, které slouží k zakrytí kabeláže nebo jako úložný prostor.

Web: www.drzaky.com

Další související informace

TV stolky

tv stolky, nábytek, tv stěny – Tv stolky a jejich historie. Tv stolky nejen pod televizí. Tv stolky anebo tv stěny. TV stolky a několik základních pravidel jejich umístění v pokoji. Tv stolky a jejich historie. Tv stolky nejen pod televizí. Tv stolky anebo tv stěny. TV stolky a několik základních pravidel jejich umístění v pokoji.

Konferenční stolek

konferenční stolek, nábytek – Konferenční stolek - úvod. Konferenční stolek v interiéru. Jaký konferenční stolek vybrat. Atypický konferenční stolek. Konferenční stolek a jeho design. Konferenční stolek - úvod. Konferenční stolek v interiéru. Jaký konferenční stolek vybrat. Atypický konferenční stolek. Konferenční stolek a jeho design.

Načítání trvalo 0.0797 sekund.