+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Držáky na reproduktory

Klíčová slova: televize, stolky, držáky,nábytek, plazma

E-mail: televiznistolky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2012

Popis: Držáky na reproduktory lze dělit podle toho, jak a kde jsou pak reproduktory umístěny. Tím je myšleno, jestli se jedná o klasické stojany na reproduktory, které jsou stojací či pokud jsou reproduktory zavěšené na zdi nebo dokonce na stropě.

Web: www.drzaknatv.cz/









Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, bydlení – Kompletní magazín o nábytku a bytových doplňcích. Inspirace pro nové bydlení, informace jak správně vybírat nábytek a na co si dávat pozor. Souhrnné informace o obchodních domech jako je Ikea, Asko, Kika a Jysk.

Nábytek

Nábytek, nabytek, nábytek z masivu, sedací nábytek – Nábytek z masivu, sedací nábytek, dekorativní bytové doplňky, tapety na zeď. Moderní i stylový nábytek z masivu italských a rumunských značek. Nábytek z masivu se hodí do vil, luxusních bytů i kanceláří zařízených v klasickém stylu.

Televizní stěny

televize, stolky, držáky, lcd, plazma, stěna – Naštěstí jsou už dávno pryč doby, kdy televizní stěna zabírala celou jednu stěnu místnosti. Dnešní moderní televizní stěny vkusně doplňuji celý interiér vašeho obývacího pokoje, kanceláře nebo jiné místnosti.

Načítání trvalo 0.3369 sekund.