+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Držáky na reproduktory

Klíčová slova: televize, stolky, držáky,nábytek, plazma

E-mail: televiznistolky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2012

Popis: Držáky na reproduktory lze dělit podle toho, jak a kde jsou pak reproduktory umístěny. Tím je myšleno, jestli se jedná o klasické stojany na reproduktory, které jsou stojací či pokud jsou reproduktory zavěšené na zdi nebo dokonce na stropě.

Web: www.drzaknatv.cz/

Další související informace

Kika nábytek (kika katalo

kika,nábytek,praha,brno,plzeň,kika katalog,online – Kika nábytek patří mezi největší prodejce nábytku v čechách. Historie této firmy sahá do roku 1910. První obchodní dům byl otevřen roku 1973. Tehdy přišla firma Kika s novou koncepcí, která jim zajistila úspěch. Zákazník si mohl koupit nábytek a sám si je dovést a složit v teple domova. Nábytek Kika zakoupíte v prodejnách - Praha, Brno, Plzeň. Vyberte si ze široké nabídky všech druhů kvalitního nábytku.

Nábytek Ikea

nábytek,ikea – Zabývá se výrobou a distribucí levného, kvalitního a hlavně praktického nábytku. Stal se jedním z největších gigantů na poli nábytku. Největším faktorem oblíbenosti je právě cenová dostupnost. Převládá především praktický design výrobků.

byDara interiéry na míru

nábytek,sedací soupravy,židle,postele,dekorace, – Originální, kvalitní a dostupné řešení interiérů, kompletní v nabídce sortimentu i služeb. to vše se skrývá pod jednou značkou byDARA.nabízíme:sedací soupravy,křesla a pohovky,světla,židle,zahradní nábytek atd.

Načítání trvalo 0.0687 sekund.