+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

DSB Carpet s.r.o.

Klíčová slova: koberce metráž, kusové koberce, běhouny,PVC

E-mail: dosrom@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2009

Popis: Prodáváme koberce metráž, kusové koberce, běhouny, PVC, linoleum. Nabízíme prodej koberců různých šíří, kvalitní plovoucí podlahy, podlahové krytiny a travní koberce. Zajišťujeme pokládku a dovoz koberců, plovoucích podlah i podlahových krytin.

Web: www.koberce-nejlevneji.cz

Další související informace

Kratochvíl parket profi

dřevěné a laminátové podlahy,dřevěné mozaiky,PVC – Hledáte kvalitní dřevěné a laminátové podlahy? Jsme výhradní importér podlah Kährs, Witex, Solidfloor, Forte, Marmoleum Click a dřevěné mozaiky Mosaici d Asolo. V nabídce je i PVC Tarkett, venkovní terasy Softline, dřevěné podlahy LM Flooring.

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Luxusní dekorační polštáře

koberce shaggy, kusové koberce, dekorativní polštá – Už málokdy se najde někdo, kdo by se nechtěl ve svém domově cítit dobře a pohodlně. Hodně z nás si láme denně hlavu s tím, jak své obydlí ještě více zpříjemnit a vytvořit tak v něm atmosféru, díky které se nebudeme stydět zvát návštěvy.

Načítání trvalo 0.2376 sekund.