+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

dtechnik hobby

Klíčová slova: svítidla, elektroměry, spínací hodiny, aku

E-mail: dtechnikdtf@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ?ervna 2011

Popis: Prodej alarmů, čidel, detektorů, svítidel, kamerových systémů, soumrakových spínačů, elektroměrů, spínacích hodin, vah, baterií, anténí techniky a spoustu dalších užitečných věcí do domácností, na zahradu, ...

Web: www.dtechnik.cz

Další související informace

Šarapatka Light Studio

svítidla, osvětlení – Šarapatka Light Studio poskytuje komplexní servis v oblasti osvětlovací techniky, od projektového návrhu až po montáž svítidel a příslušenství. Studio pro světelnou techniku a katalog svítidel, dodávky svítidel z oblasti osvětlovací techniky.

Osvětlení-massive

svítidla, osvětlení, massive, philips – Svítidla Massive Lighting - evropská jednička na trhu osvětlovací techniky spojila svojí budousnost s gigantem Philips Lighting. Naši zákazníci tak získali garanci kvality. Svítidla a osvětlení Massive dodáváme v termínu 3-7dnů .

Svítidla Aulix

svítidla,osvětlení – Provádíme návrhy osvětlení, realizace, prodej svítidel - nové světelné studio, poradenství a školení v oboru, montáž. Nabízíme svítidla značek BPM, Neuhaus, Paulmann a další. Specializujeme se na interiérová a venkovní svítidla v moderním i klasickém designu, světelné zdroje (klasické, úsporné, LED, zářivky), transformátory a příslušenství. Možnost velkého výběru.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.