+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dům barev, barvy a laky, míchání barev, stavební práce - Horizontal plus, s.r.o

Klíčová slova: dům barev, barvy a laky, stavební práce

E-mail: mirekpetras@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. prosince 2011

Popis: Společnost HORIZONTAL plus, s.r.o provozuje specializované prodejny barev a laků, připravuje další prodejny a rádi Vám pomůžeme i při realizaci nátěrů. Poskytneme kompletní poradenství v oblasti barvy laky a míchání barev. Také poskytujeme komlexní stavební práce.

Web: www.horizontalplus.cz

Další související informace

Stavební materiály

stavební materiály, stavební práce, malty, přísady – Naše firma je dodavatelem stavebních materiálů Sika a drobných aplikací. V naší nabídce nakoupíte malty, přísady do potěrů, malt a betonů, lepidla, tmely, výplňové pěny a pistole, nátěry a penetrace betonů, těsnění proti vodě a další stavební materiály.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Načítání trvalo 0.0747 sekund.