+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře a zárubně Sapeli

Klíčová slova: Dveře Sapeli, zárubně Sapeli, dveře, zárubně

E-mail: m-m10@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. kv?tna 2011

Popis: Dveře a zárubně Sapeli, interiérové dveře, posuvné dveře, lamelové dveře, vchodové dveře, celoskleněné i prosklené dveře, protipožární dveře a bezpečnostní dveře. Široký výběr z několika modelových řad, lišící se povrchovou úpravou, použitým materiálem, nebo dýhou a barvou.

Web: sapeli.blgz.cz

Další související informace

Vnitřní dveře levně

Vnitřní dveře levně, vnitřní dveře Sapeli, dveře – Vnitřní dveře levně od Sapeli. Vnitřní dveře z masivu, dřevěné, prosklené, dveře Sapeli rozděleny do několika modelových řad. Vnitřní dveře se liší povrchovou úpravou, použitým materiálem, dýhou a barvou. Vnitřní dveře můžou být plné nebo s výplní skla, které je možné vybírat z mnoha variant.

Posuvné dveře levně

Posuvné dveře levně, dveře levně, dveře – Posuvné dveře levně - Posuvné dveře, které se dají výborně kombinovat s různými druhy bočních světlíků. Jednokřídlé i dvojkřídlé posuvné dveře levně zaručí Vám ničím nerušený průhled do dalších místností. Posuvné dveře levně

Okná z profilov Schueco

okná, dvere, plastové, hliníkové – Spoločnosť Aluplast s.r.o. vyrába, dodáva a montuje presklené výplne otvorov z plastových a hliníkových profilových systémov SCHÜCO, vrátane príslušenstva, ako sú vonkajšie a vnútorné parapety, nadokenné a predokenné rolety, interiérové žalúzie, sieťe proti hmyzu a pod.

Načítání trvalo 0.0873 sekund.