+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře a zárubně

Klíčová slova: dveře a zárubně, zárubně a dveře, dveře, zárubně

E-mail: m-006@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. dubna 2011

Popis: Dveře a zárubně: interiérové dveře, vchodové a posuvné dveře, bezpečnostní či protipožární dveře. Dřevěné dveře, skleněné i prosklené dveře, široký výběr z několika modelových řad, lišící se povrchovou úpravou, použitým materiálem, nebo dýhou a barvou.

Web: m-001.blgz.cz

Další související informace

Plastová okna

plastová okna, dřevěná okna, dveře, žaluzie – Moderní plastová okna naleznou uplatnění pro rekonstrukce i nové rodinné domy. Z plastových profilů lze též vyrobit zimní zahrady. Plastová okna se vyrábí s moderním zasklením izolačním dvojsklem a trojsklem. Splňuje tak kritéria pro pasivní a nízkoenergetické domy. Plastový profil je vhodný pro konstrukce větších ploch i na zimní zahrady.

Plastová okna Písek

okna, plastová okna, dveře, zimní zahrady, – Firma Oknoplast-Group vyrábí na zakázku plastová okna, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy VEKA. Svým zákazníkům nabízíme okna nejvyšší kvality.

Skryté zarubně Šimbera

skryté zárubně, zárubně, zárubeň, dveře se skrytou – Dodáváme kvalitní zárubně v různých druzích a provedeních. Disponujeme vlastní výrobou zárubní, díky čemu jsme schopni přizpůsobit veškeré produkty individuálním požadavkům. Naše zakázková výroba vychází z více jak stoleté rodinné tradice. Široký sortiment vyráběných zárubní a vnitřních interiérových dveří umožňuje vyplnit představy a přání i těch nejnáročnějších klientů. Díky dobrému vybavení, za pomocí nejnovějších technologií a odborné zdatnosti našich pracovníků vyrábíme produkty, které disponují dlouhou životností a ani léta užívání jim neubírají na kráse. Svým zákazníkům poskytujeme kompletní servis od konzultace, zaměření, návrhu, až po montáž, kterou zajišťujeme po celé ČR. Naše zárubně jsou šité na míru všem podmínkám od rodinného bydlení, až po veřejný sektor.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.