+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveře Sapeli

Klíčová slova: Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře

E-mail: auto-pmm@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ??jna 2011

Popis: Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Web: sapeli-dvere.blgz.cz

Další související informace

Plastová okna

plastová okna, dřevěná okna, dveře, žaluzie – Moderní plastová okna naleznou uplatnění pro rekonstrukce i nové rodinné domy. Z plastových profilů lze též vyrobit zimní zahrady. Plastová okna se vyrábí s moderním zasklením izolačním dvojsklem a trojsklem. Splňuje tak kritéria pro pasivní a nízkoenergetické domy. Plastový profil je vhodný pro konstrukce větších ploch i na zimní zahrady.

Stavební pouzdra JAP

jap, stavební pouzdra, posuvné dveře, dveře – Nabídka stavebních pouzder JAP pro posuvné dveře Sapeli nebo Porta doors včetně značkového dveřního kování M&T. Stavební pouzdra JAP lze instalovat do zděné nebo SDK příčky. Pouzdra JAP jsou kompatibilní se všemi typy dveřních křídel z katalogu Porta doors nebo Sapeli.

Plastová okna Příbram - Oknoplast-Group

plastová okna, dveře, zimní zahrady, zateplení, – Firma Oknoplast-Group vyrábí na zakázku plastová okna, dveře a zimní zahrady z vysoce kvalitních profilů německé firmy VEKA. Svým zákazníkům nabízíme okna nejvyšší kvality.

Načítání trvalo 0.2662 sekund.