+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Dveřní posuvná pouzdra

Klíčová slova: stavební pouzdra, stavební pouzdro

E-mail: tomas@studio-interier.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2014

Popis: Potřebujete, aby vám ve vašem malém bytě dveře při každém otevření nepřekážely? To vám umožní jedině stavební pouzdro JAP. Je to moderní a účelný způsob, jak skrýt posuvné dveře a zachovat stejný styl interiéru.

Web: www.stavebni-pouzdra.eu

Další související informace

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Posuvné dveře JAP

stavební pouzdra, posuvné dveře – Společnost J.A.P. vyrábí posuvné dveře jednokřídlé do stavebního pouzdra nebo dveře dvoukřídlé. Posuvné dveře jsou elegantním řešením do všech možných bytů, domů či kanceláří. Dokáží využít efektivně prostor, který otočné dveře zabírají.

Načítání trvalo 0.0647 sekund.