+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

E-shop podlahy Smrček

Klíčová slova: koberce metráž,plovoucí a vinylové podlahy,stěrky

E-mail: e-objednavky@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2010

Popis: Internetový prodej podlahových materiálů a doplňků pro bydlení- kusové koberce, koberce v metráži, dětské koberce v metráži, PVC, vinylové podlahy, plovoucí podlahy, laminátové podlahy, přírodní linoleum, korek, dřevěné podlahy, přechodové lišty, soklové lišty (lišty ke zdi), čistící prostředky, stěrky, penetrace, lepidla, interiérové dveře a kování, rohože atd.

Web: www.e-kobercesmrcek.cz

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Magazín o bývaní, nábytku

bývanie, nábytok, domov, spálna – Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov. Internetový magazín o štýle bývania, trendoch o nábytku ako aj o užitočných článkoch pre váš domov.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.