+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ecomont s.r.o.

Klíčová slova: Solární kolektory solární panely tepelná čerpadla

E-mail: info@ecomont.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. ?ervna 2009

Popis: Solární kolektory, tepelná čerpadla vzduch/voda i země/voda, solární elektrárny, solární panely, fotovoltaika. Vyřídíme za Vás dotaci, provedeme odbornou montáž, nabízíme on-line prodej, připravíme optimální návrh.

Web: www.ecomont.cz

Další související informace

Solární panely - vše o so

solární panely – Solární panely jsou pro majitele rodinných domků lukrativním řešením. Menší investice do solárního panelu dokáže zajistit až 60% roční spotřeby průměrného domku u nás. Solární panely jsou ideální řešení.

Ecotech Bodiš - výroba a

Tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaické – Ecotech Bodiš - výroba a úspora energie - tepelná čerpadla, solární systémy a fotovoltaické elektrárny. Energie ze slunce pro ohřev teplé vody a přitápění - státní dotace. Energie ze země a vzduchu pro ohřev teplé vody a přitápění - státní dotace

Solární ohřev vody

solární ohřev vody, fotovoltaika, solární panely – Fotovoltaika se stává v posledních letech velice populární. Díky slunečnímu záření můžeme získat tepelnou energii. Abychom však tuto energii získali, musíme k tomu použít solárních panelů a solárních kolektorů. Tato solární zařízení mají velice vysokou účinnost. Kolem 80 %. Solární zařízení můžeme dělit na pasivní a aktivní systémy.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.