+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ECON KRBY Červenka

Klíčová slova: krb kamna komín dvířka okna grily vytápění kachlov

E-mail: info@econkrby.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. listopadu 2008

Popis: Výroba, prodej a montáž dvouplášťových teplovzdušných krbových kamen vložek a krbů zn.ECON Zakázková výroba: dvířka do stávajících krbů, vzduchotechnika, komíny, výměníky, zahradní krby a další příslušenství.Kompletní montáž krbů vč. obestavby. Poradenství, servis.Eurookna Domino

Web: www.econkrby.cz

Další související informace

Komíny Vorel

Komíny, krby, krbové vložky, kamna na vyjetý olej – Výroba a prodej komínů, komínových systémů a kamen na použitý olej, prodej teplovodních i teplovzdušných krbových vložek a krbových kamen na dřevo a pelety. Stavba krbů na zakázku, krbový komín ASV, stavba a rekonstrukce komínů.

Malve - Krbová kamna, krby

Malve Krbová kamna krby sporák na tp – V našem internetovém obchodě naleznete krbová kamna, krby, sporáky na tuhá paliva. Dále pak vše pro teplovzdušné i teplovodní vytápění. Stavby krbů. Při nákupu nad 25.000,- Kč je doprava zdarma.

kachlová kamna

komíny, kamna – Jestliže komíny neodpovídá předpisům, netáhnou, nebo pokud jejich majitelé přecházejí na jiný druh paliva, pak čeká komíny vyvložkování. Nové komínové vložky dále poslouží, když je problém se zápachem spalin v místnosti nebo prostě je potřeba vyměnit zastaralou původní vložku. Funkční částí komínů jsou také komínové hlavice. Nadstřešní část komínu, komínová hlavice či komínová hlava je tou částí komína, která slouží k ukončení komínového tělesa případně k jeho zakrytí. Vzhledem k tomu, že je jako jediná z komína vidět, je zde velmi důležitý design, který dotváří celkový vzhled střechy domu.

Načítání trvalo 3.8073 sekund.