+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ECOREAL CZ, s.r.o.

Klíčová slova: dřevostavby

E-mail: webmaster@market.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2008

Popis: Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.Zabýváme výstavbou ekologických staveb se zaměřením na dřevostavby.Celý servis od projektu až po předání díla investorovi i včetně interieru dřevostaveb.

Web: drevostavby-ecoreal.cz/drevostavby.html

Další související informace

Praktické dřevostavby

dřevostavby, nízkoenergetické domy, rodinné domy – Eco Stavby nabízí typové a individuální montované dřevostavby na klíč. Nabízí také výstavbu nízkoenergetických a pasivních domů, které zajistí budoucí úsporu nákladů na vytápění. Domy a chaty splňují vysoké nároky na ekologickou výstavbu.

Nízkoenergetické a pasivní domy

dřevostavby, dřevostavby na klíč, nízkoenergetické – Naší specializací jsou nízkoenergetické a pasivní domy se sendvičovým konstrukčním systémem. U návrhu stavby vše začíná, základem je tedy kvalita projektu, a proto se při projekci snažíme každému zákazníku vyjít vstříc, ať už jsou jeho požadavky na klasický či moderní rodinný dům. Naše kancelář v první řadě dbá na ekonomickou a energetickou hodnotu stavby, na které se v poslední době nejvíce klade důraz. Stavba na klíč. - Přenechte všechny vaše starosti kolem bydlení na nás. Taurushaus je specialistou na nízkoenergetické domy, projekci rodinných domů a úsporu energií. Věřte odborníkům, kteří odvádí kvalitně svou práci a starají se o vaše spokojené bydlení.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.