+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

edi shop sprchové žlaby

Klíčová slova: interiér, kúpeľňa, dum, bývaní

E-mail: info@edishop.sk

Datum vloľení do katalogu: 7. ?nora 2013

Popis: Sme moderná dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť s ambíciou poskytovať inovatívne riešenia v oblasti interiéru vo Vašej kúpeľni, vďaka našej širokej ponuke sprchových žľiab, ktoré sú vyvinuté pre Vaše pohodlie.

Web: www.edishop.sk

Další související informace

Rodinné domy na klíč

rodinné domy, domy na klíč, rodiné domy, dům, domy – Plánujete-li stavbu rodinného domu je nutné dodržet několik po sobě jdoucích kroků. Náš rádce Vám pomůže najít cestu k projektu rodinného domu. Plánujete-li stavbu rodinného domu na klíč, pak Vás před samotnou stavbou čeká marathon váhání a rozhodnutí, který je zakončen vítězstvím. Rodinné domy a jejich stavba je bohužel běh na dlouhou trať, neboť různá povolení, razítka a plány na výstavbu většinou hatí zástupy úředníků.

Interier - design

dekorace,interier,návrhy,design – Poradíme, navrhneme, zrealizujeme Váš interiér - kuchyň, koupelnu, obyvák, kancelář...Nabízíme práce všeho druhu - sádrokartony, instalace, malováni, dekorování. Ke každému klientu přistupujeme individuálně.

Rekonstrukce - jak se z n

byt, dům, bytová jádra, koupelny, záchod – Chystáte se rekonstruovat byt či dům? Poradíme vám jak na to! Spousta tipů a triků, které vám ušetří čas i peníze. Rekonstrukce bytového jádra nemusí být složitá, poradíme jak se nespálit s výběrem společnosti nebo zda ji zvládnete svépomocí.

Načítání trvalo 0.2781 sekund.