+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eko-plasty.cz

Klíčová slova: bioplast, bio materiál, eko plasty,

E-mail: info@eko-plasty.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2013

Popis: Produkty pro domácnost z organických BIO materiálů, bioplastů PLA (které neobsahují ropné přísady). Také nabízíme elegantní výrobky z přírodních palmových listů k dekorativním, nebo gastromickým účelům.

Web: www.eko-plasty.cz/

Další související informace

Vše o čaji

darjeeling keiko čaj bio assam japonský čajový tea – Dovoz a prodej čajů z Indie, Japonska, Nepálu a Srí Lanky. Specialista na Darjeeling. Prodej čajového příslušenství a sladkostí ze zeleného čaje. Vše o historii čaje, jeho složení a zpracování. Čaje pečlivě vybíráme ze vzorků od našich partnerských zahrad, jsou vždy čerstvé a pečlivě zabalené, pro co nejdelší uchování chuti a aroma. Doufáme, že budou chutnat i vám.

RS Krby

, bio krby , rozvod teplé vody , akce , sleva , sl – :. Prodej kompletního sortimentu ke stavbě krbů. Velkoobchod, maloobchod. Dodáváme krbové obestavby z přírodních kamenů. Kouřovody Bertrams. Krbové vložky Uniflam, Fonte Flamme. Krbová kamna Invicta Novapack, HS Flamingo. Teplovzdušné rozvody. Krbové mřížky

Máslo v akci

máslo, bio máslo, pomazánkové máslo, bylinkové más – Na našich stránkách naleznete veškeré informace, který se týkají jednoho z nejběžnějších mléčných výrobků, másla. Český trh je přesycen různými druhy másla. Jde zejména o másla klasická, bio másla či másla pomazánková.

Načítání trvalo 0.0861 sekund.