+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Eko-plasty.cz

Klíčová slova: bioplast, bio materiál, eko plasty,

E-mail: info@eko-plasty.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2013

Popis: Produkty pro domácnost z organických BIO materiálů, bioplastů PLA (které neobsahují ropné přísady). Také nabízíme elegantní výrobky z přírodních palmových listů k dekorativním, nebo gastromickým účelům.

Web: www.eko-plasty.cz/

Další související informace

Levná lékárna

Léky, bio přípravky, kosmetiku, vitamíny, – Nabízíme kompletní sortiment lékárenského a zdravotnického zboží. Prodáváme volně prodejné léky, bio přípravky, kosmetiku, vitamíny a doplňky stravy. V nabídce naleznete také bylinné přípravky a čaje, ortézy, lékárničky i alternativní medicínu.

Vše o čaji

darjeeling keiko čaj bio assam japonský čajový tea – Dovoz a prodej čajů z Indie, Japonska, Nepálu a Srí Lanky. Specialista na Darjeeling. Prodej čajového příslušenství a sladkostí ze zeleného čaje. Vše o historii čaje, jeho složení a zpracování. Čaje pečlivě vybíráme ze vzorků od našich partnerských zahrad, jsou vždy čerstvé a pečlivě zabalené, pro co nejdelší uchování chuti a aroma. Doufáme, že budou chutnat i vám.

Spojovací materiál

Spojovací materiál, Spojovací materiály – Společnost Killich s.r.o. je dodavatelem v oblasti spojovacího materiálu. Zboží je určeno pro obchodní firmy a prodejce, malé živnostníky i výrobní závody. V nabídce dále najdete kotevní techniku, nýtovací techniku a další.

Načítání trvalo 2.5257 sekund.