+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrobazar-Liberec

Klíčová slova: bazar, liberec, pračky, myčky, sporáky, flash disk

E-mail: elektroservis@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2013

Popis: Oprava, servis a prodej praček, myček a sporáků v e-shopu nabízíme drobné elektro jako jsou například: Flash disky, mp3 přehrávače mp4 přehrávače, mobilní telefony a další. E-shop není zatím zprovozněn, ale snažíme se pracovat rychle, aby byl co nejdříve zprovozněn.

Web: www.elektrobazar-lbc.webnode.cz

Další související informace

ACSOLAR s.r.o.

solární panely na klíč, elektrárna, liberec – Dodáváme solární systemy kompletně na klíč. Zařídíme veškerou administrativu (Stavební úřad, ČEZ, ERU, OTE, případně energetický audit pro žádost o dotaci), dodání, montáž i následný servis. Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek panelů a měničů Vás navíc výsledná cena vyjde levněji než zakoupení stavebnice typu udělej si sam.

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Načítání trvalo 0.0620 sekund.