+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elektrobazar-Liberec

Klíčová slova: bazar, liberec, pračky, myčky, sporáky, flash disk

E-mail: elektroservis@post.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2013

Popis: Oprava, servis a prodej praček, myček a sporáků v e-shopu nabízíme drobné elektro jako jsou například: Flash disky, mp3 přehrávače mp4 přehrávače, mobilní telefony a další. E-shop není zatím zprovozněn, ale snažíme se pracovat rychle, aby byl co nejdříve zprovozněn.

Web: www.elektrobazar-lbc.webnode.cz

Další související informace

ACSOLAR s.r.o.

solární panely na klíč, elektrárna, liberec – Dodáváme solární systemy kompletně na klíč. Zařídíme veškerou administrativu (Stavební úřad, ČEZ, ERU, OTE, případně energetický audit pro žádost o dotaci), dodání, montáž i následný servis. Díky ekluzivnímu zastoupení některých značek panelů a měničů Vás navíc výsledná cena vyjde levněji než zakoupení stavebnice typu udělej si sam.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0874 sekund.