+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Elmaterm s.r.o.

Klíčová slova: Topné kabely a rohože, regulace, tepelná čerpadla

E-mail: technik@elmaterm.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. ?ervence 2012

Popis: Jsme firma zabývající se elektrickým vytápěním podlah se sídlem v Liberci. Zabýváme se topnými kabely a rohožemi, regulacemi, tepelnými čerpadli, podlahovým vytápěním, vytápěním okapů a potrubí a ochranou proti zamrzání.

Web: www.topnykabel.eu

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Sedací vaky, sedací pytle

sedací vaky, sedací pytle, pytle na sezení, vaky n – Sedací vaky, sedací pytle velké i malé, domů do interiéru, na zahradu a k bazénu. Odolné pelíšky pro psy plněné EPS polystyrenovými kuličkami. Voděodolné a omyvatelné. Hypoalergenní, antialergické psí pelíšky. Dětská lehátka, lehátka pro mimninka.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.