+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické poradenství

Klíčová slova: úspory vytápění, alternativní zdroje, poradenství

E-mail: info@azdro.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. listopadu 2013

Popis: Stránky zaměřené na analýzu zdrojů a poradenství při výběru vhodných a úsporných technologií. Ucelený přehled o dostupných technologiích pro úsporu energií, při vytápění a ohřevu vody a alternativních zdrojích a nových trendech v oblasti úspor, včetně dostupných nanotechnologií. Stránky o úsporách a úsporných technologiích, rady a porady jak ušetřit a na co se zaměřit. Informace o tom, jak vybrat nejvhodnější úsporný zdroj. Najdete zde informace o jednotlivých systémech šetřících energii a problematice jejich instalací a provozu.

Web: www.azdro.cz

Další související informace

Lina Praha

Lina Praha, marmoleum Praha, koberce Praha – Lina Praha: plovoucí dřevěné i korkové podlahy, marmleum, parkety, lina a koberce. Moderní i klasická lina, zátěžové, bytové, čtvercové koberce pro bytové i komerční využití. Marmoleum – přírodní linoleum, vkusná, trvanlivá a všestranná podlahová krytina, koberec zútulní Váš domov, působí jako izolace proti hluku.

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.0682 sekund.