+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické štítky budov

Klíčová slova: energetické štítky budov, penb, průkaz energetické

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2013

Popis: PENB je zkratkou "Průkaz energetické náročnoti budovy" je dokument, který udává energetickou náročnost nemovitosti. Štítek informuje o energetické náročnosti stejně jako informují o energetické náročnosti domácích spotřevičů energetické štítky na spotřební elektronice. PENB rozlišuje energetickou náročnost písmeny A až G.

Web: www.stitky-budov.eu/

Další související informace

AUTOŠKOLA AUTO TICHÝ

Autoškola, Autoškola Ostrava, Řidičský průkaz B, Š – Autoškola Auto Tichý Ostrava – autoškola Ostrava zajišťuje školení řidičů, řidičský průkaz skupiny A, B, C a D. Naše autoškola zahájila činnost již v roce 1992. Po celou dobu své působnosti jsme kvalitně připravili velké množství žadatelů o řidičské oprávnění nejen na zkoušky ale i na bezpečné řízení vozidel po absolvování autoškoly. Výcvik ve vozidle probíhá v nejfrekventovanějších ulicích a křižovatkách v centru Ostravy.

P.E.A.

průkaz budov, energetická kancelář, audit budov – Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků Příprava a vypracování technických návrhů, grafické a kresličské práce. Projektování elektrických zařízení. Služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy. Petrovická energetická agentura zajišťuje energetické průkazy budov, energetické audity, energetické štítky budov. Zabývá se prodejem a montáží solárních panelů a fotovoltaických článků. V neposlední řadě pomůže s vyřízením programu Zelená úsporám.

Průkaz energetické náročnosti budov

energetický štítek, energetický průkaz, průkaz ene – Jsem autorizovaný technik v oboru vytápění. Navrhnu a vypracuji projekt téměř jakéhokoliv systému vytápění. Projektuji teplovodní vytápění, podlahové vytápění, vytápění plynem, ústřední vytápění, vytápění rodinných domů, bytů, etážové vytápění.

Načítání trvalo 0.1003 sekund.