+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické štítky budov

Klíčová slova: energetické štítky budov, penb, průkaz energetické

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2013

Popis: PENB je zkratkou "Průkaz energetické náročnoti budovy" je dokument, který udává energetickou náročnost nemovitosti. Štítek informuje o energetické náročnosti stejně jako informují o energetické náročnosti domácích spotřevičů energetické štítky na spotřební elektronice. PENB rozlišuje energetickou náročnost písmeny A až G.

Web: www.stitky-budov.eu/

Další související informace

Rekonektivní léčení - Rom

bezdotykové energetické léčení, rekonektivni – Používám rekonektivní léčení, což je bezdotykové energetické léčení. Napojením na léčebné frekvence dochází k léčení na fyzické, mentální, emocionální a spirituální úrovni. Vyléčení je možné během jediného sezení, někdy trvá trochu déle.

Eurotherm-cz

zateplování fasád budov, zateplovací systémy – EUROTHERM-CZ s.r.o. je česká společnost, která dlouhodobě a stabilně působí na tuzemském stavebním trhu se specializací kompletních služeb, které jsou spojeny s bytovými objekty. Společnost zabývající se zateplováním fasád budov, zateplovacími systémy, sanacemi a reprofilacemi panelových konstrukcí.

Autoškola Hradec Králové

autoškola, hradec králové, řidičský průkaz – Autoškola Šlechta Hradec Králové – profesionální výcvik a výuka žadatelů o řidičský průkaz pro všechny skupiny, kondiční jízdy, školení řidičů. K dispozici máme moderní vozový park a výuku na trenažérech.

Načítání trvalo 3.0555 sekund.