+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické štítky budov

Klíčová slova: energetické štítky budov, penb, průkaz energetické

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2013

Popis: PENB je zkratkou "Průkaz energetické náročnoti budovy" je dokument, který udává energetickou náročnost nemovitosti. Štítek informuje o energetické náročnosti stejně jako informují o energetické náročnosti domácích spotřevičů energetické štítky na spotřební elektronice. PENB rozlišuje energetickou náročnost písmeny A až G.

Web: www.stitky-budov.eu/

Další související informace

Energetický průkaz budovy

energetický průkaz – Nabízíme vám výhodné zpracování energetického průkazu. Cílem průkazu energetické náročnosti budovy je snížení spotřeby energie. Tento průkaz je povinnou součástí novostaveb. Nabízíme vám energetický auditu a navrhneme opatření, která přinesou úspory energie za vytápění a ohřev teplé vody.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Průkaz PENB

Průkaz PENB – Průkaz PENB slouží pro jednoduché a jasné zhodnocení budovy z hlediska její energetické náročnosti. Umožňuje jednoduché srovnání budov z hlediska nároků na energie (a tedy i nákladů) potřebných pro provoz. Může sloužit jak stávajícím majitelům a uživatelům objektu, tak i realitním kancelářím a zájemcům o koupi či pronájem domu, jako jeden z nástrojů proVíce informací o energetických štítcích stanovení výše kupní ceny nebo nájmu. Průkaz PENB se zpracovává pro rodinné i bytové domy i pro budovy v sektoru služeb a výroby.

Načítání trvalo 0.0789 sekund.