+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Energetické štítky budov

Klíčová slova: energetické štítky budov, penb, průkaz energetické

E-mail: viktor.puncoch@g-v.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. b?ezna 2013

Popis: PENB je zkratkou "Průkaz energetické náročnoti budovy" je dokument, který udává energetickou náročnost nemovitosti. Štítek informuje o energetické náročnosti stejně jako informují o energetické náročnosti domácích spotřevičů energetické štítky na spotřební elektronice. PENB rozlišuje energetickou náročnost písmeny A až G.

Web: www.stitky-budov.eu/

Další související informace

Rekonektivní léčení - Rom

bezdotykové energetické léčení, rekonektivni – Používám rekonektivní léčení, což je bezdotykové energetické léčení. Napojením na léčebné frekvence dochází k léčení na fyzické, mentální, emocionální a spirituální úrovni. Vyléčení je možné během jediného sezení, někdy trvá trochu déle.

Autoškola Teplice

autoškola, teplice, řidičský průkaz – Autoškola Katka Teplice – provádíme výcvik a výuku k získání řidičského průkazu pro osobní automobily a motocykly. Prodej nebo půjčení učebnic po dobu výcviku, úhrady ve splátkách, školení řidičů a kondiční jízdy.

ENERGETIKASTAVEB.com Projekty pasivních domů

projekt pasivního domu, průkaz energetické náročno – Ing. Petr Vostal, průkazy energetické náročnosti, projekty pasivních a nízkoenergetických domů, podporující člen Centra pasivního domu, Certified pasive house designer, Energetický specialista MPO

Načítání trvalo 0.0820 sekund.