+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Epes Rádes - interiéry

Klíčová slova: Epes Rádes, epesrades, Zuzana Schubertová

E-mail: zuzana@epes-rades.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2011

Popis: Interiérový design pro každého Myslím především na to, jak se dostat vašim přáním a snům „na kloub“. Tzn. v krátkém čase poznat, co jste za osobnost, jaké milujete barvy, utříbit vám jednotný styl a vytvořit pro vás ideální místo k bydlení. Věřte, že právě tohle bývá leckdy nejtěžší. Máte dojem, že interiérového designéra si nemůžete dovolit? Chceme to změnit! Máme naprosto průhledné ceny. Našim cílem je, aby váš interiér byl naprosto v souladu s rozpočtem, který jste si na svoje „hnízdečko“ vyhradili. Víme, kam zajít pro levnější a zároveň originální kousky.

Web: www.epes-rades.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Kreativka, s.r.o.

marketing, reklama, internet, tisk – Nabízíme tvorbu působivých a efektivních internetových prezentací, reklamních materiálů a polepů. Připravujeme analýzy či celé marketingové kampaně. Naší specializací jsou sociální sítě a jejich využití pro váš prospěch. Přesvědčte se.

Zuzana v Loučné nad Desnou

Zuzana ,ubytování v Loučné nad – Chata Zuzana se nachází v klidném lesním prostředí na okraji obce Loučná nad Desnou.Chatu je možné si pronajmout celoročně. Celková kapacita ubytování je 14 lůžek ve 2 čtyřlůžkových pokojích a ve 3 dvoulůžkových pokojích. Sociální zařízení zahrnuje 3 x WC, 2 x koupelnu.Způsob vytápění chaty je el. přímotopy a jsou zde kachlová kamna. Plně zařízená kuchyň, společenská místnost (TV, SAT, rádio, kachlová kamna), lyžárna. Chata je vhodná pro rodinnou zimní i letní rekreaci, nebo konání menších večírků a oslav. Parkování u chaty (v zimních měsících bývají potřebné řetězy). Restaurace a obchod jsou 2 km od chaty.

Načítání trvalo 0.0778 sekund.