+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Epes Rádes - interiéry

Klíčová slova: Epes Rádes, epesrades, Zuzana Schubertová

E-mail: zuzana@epes-rades.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2011

Popis: Interiérový design pro každého Myslím především na to, jak se dostat vašim přáním a snům „na kloub“. Tzn. v krátkém čase poznat, co jste za osobnost, jaké milujete barvy, utříbit vám jednotný styl a vytvořit pro vás ideální místo k bydlení. Věřte, že právě tohle bývá leckdy nejtěžší. Máte dojem, že interiérového designéra si nemůžete dovolit? Chceme to změnit! Máme naprosto průhledné ceny. Našim cílem je, aby váš interiér byl naprosto v souladu s rozpočtem, který jste si na svoje „hnízdečko“ vyhradili. Víme, kam zajít pro levnější a zároveň originální kousky.

Web: www.epes-rades.cz

Další související informace

Penzion Zuzana

Penzion Zuzana – Nově zrekonstruovaný rodinný penzion Vám nabízí ubytování v dvou a třílůžkových (1 čtyřlůžkový) pokojích se sprchou a WC, TV. Pokoje jsou vybaveny novým stylovým nábytkem. Maximální kapacita je 23 lůžek (9 pokojů). V objektu je k dispozici útulná jídelna, lednice na chodbě, bar s krbem, stolní tenis, krásná letní terasa přímo u lesa.

Chudnutie

cviky na chudnutie,chudnutie – Chudnutie - návody a rady ako sa vysporiadať s obezitou - nadváhou a ako najľahšie schudnúť. Efektívne cviky na vytvarovanie postavy a zníženie hmotnosti. Účinné cviky na brucho, zadok, ramená a chrbát..

Načítání trvalo 0.0859 sekund.