+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EU Střechy s.r.o.

Klíčová slova: krytiny, šindel, sádrokartony, pokrývač, krytina,

E-mail: kontakt@eustrechy.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. b?ezna 2010

Popis: Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce, včetně dodávky materiálů. Izolace plochých střech asfaltovými pásy nebo fóliemi. Střechy realizujeme taškovými krytinami (BRAMAC, TONDACH, KM Beta), šindelem nebo plechovými krytinami SATJAM a LINDAB. Dále provádíme zednické práce související s rekonstrukcí podkroví, montáž sádrokartonů a obklady palubkami. Montujeme střešní okna VELUX, FAKRO. Realizujeme drobné tesařské konstrukce např. zahradní domky, pergoly), ale i kompletní rekonstrukce bytových domů včetně zateplení.

Web: www.eustrechy.cz

Další související informace

Agentura Sezemská

Reiki, Reflexní terapie, Kineziologie – Agentura Sezemská se zabývá kurzy Reiki a alternativní medicínou. Žákovi je předávána zesílená energie o energii Božího světla a zvládnutí mistovského kurzu Reiki žákovi umůžňuje dosáhnout naprosté energetické rovnováhy, stavu klidu, harmonie a lásky.

HÁJEK - Velin s.r.o.

pokryvac, pokryvacske prace, klempir, klempirske – Tato firma, jejíž oficiální název je H Á J E K - Velin s.r.o. začala vykonávat činnost týkající se střech již v roce 2006. V roce 2009 jsme se též zaregistrovali do seznamu dodavatelů v dotačním programu \"Zelená úsporám\". Zajistíme Vám kompletní dodávku zateplení pro Váš dům - vyřízení dotace, projekt, realizaci, případně pomoc ve financování.

Střešní krytiny

krytiny, krytina, skládané střešní krytiny, beton – Výběr střešních krytin. Skládané střešní krytiny - betonová střešní krytina, pálená střešní krytina, plechová střešní krytina, vláknocementová střešní krytina, asfaltové šindele, bitumenové střešní krytiny a PVC desky. Falcované střešní krytiny. Střešní krytiny jsou dodávány po celé ČR.

Načítání trvalo 3.0369 sekund.