+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EURO Mobilní domy

Klíčová slova: mobilní domy, mobilní dům, mobilheimy, bydlení

E-mail: eurodomy-reg@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. kv?tna 2011

Popis: Nabízíme mobilní domy vybavené kompletní kuchyní, včetně spotřebičů, obývacím pokojem s velkou rozkládací sedačkou, pohodlnou ložnicí, moderním sprchovým koutem a WC. Stejně tak mobilheimy přímo určené pro podnikatelské účely, jako například kanceláře, prodejny, kadeřnictví, rychlé občerstvení, apod. Námi nabízené mobilní domy jsou určeny hlavně k sezonnímu bydlení a po revitalizaci i k celoročnímu. Celoroční mobilheimy lze snadno připravit, pokud se běžné mobilheimy dodatečně zateplí, vymění se jednoduchá okna za dvojitá, zaizolují se přívody vody a dovybaví se např. topením na tuhá paliva. Po těchto úpravách bude mobilní dům, mobilheim, připraven pro celoroční obývání.

Web: www.euro-mobilnidomy.cz

Další související informace

Kolej či privat

privát, kolej, ubytování, brno, adresa, bydlení – Chystáte se na školu a nevíte, jestli zvolit koleje nebo privát. Web zaměřený na výhody a nevýhody ubytování na koleji či privátu. Kde hledat ubytování, na co si dát pozor a další otázky v přehledné podobě.

Prodej mobilních domů

mobilní domy, mobilheimy, mobilní chaty – Prodáváme mobilní domy pro sezónní i celoroční bydlení. V nabídce máme chaty, plně vybavení mobilní domy i luxusní mobilheimy. Navštivte naše webové stránky, nebo rovnou centrum mobilních domů ve Skotnici a určitě si vyberete

Design people magazín

design, dekorace, nábytek, bydlení, dům, inspirace – Zbrusu nový luxusní internetový magazín o designu, nábytku, dekoracích, doplňcích do bytu a zkrátka o všem, co do útulného bydlení patří. Na webu se denně publikují realizované nápady a projekty zkušených architektů, designerů ale i umělců absolventů, kteří svými projekty a pohledy na daný předmět mnohdy udivují svět. Nahlédněte a přesvědčte se sami!

Načítání trvalo 0.2529 sekund.