+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

EUROLINE BOHEMIA s.r.o.

Klíčová slova: katalog domů, domy, rodinný dům, prodej domů

E-mail: info@euroline.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2009

Popis: Přední český prodejce typových projektů rodinných domů. Poskytujeme typové projekty rodinných domů a bungalovů, poradenství na bydlení a projekty na domy v celé ČR. Nabízíme pasivní domy, nízkoenergetické domy, bungalovy.

Web: www.euroline.cz

Další související informace

Dům se zimní zahradou v krásné přírodě

rodinný dům, – Atypický rodinný dům s pohádkovým výhledem, plně automatizovanou zimní zahradou v krásné lokalitě krušnohorského meranu, 20 km od Karlových Varů. 5+kk, garáž, terasa, solární stěna - velmi nízké náklady na energie. Užitná plocha 295 m2, pozemek 1200 m2, kojenecká voda bez dusičnanů, v blízkosti lázně, aquapark, léčivé prameny, supermarkety, lesy, voda... Velká okrasná zahrada.

Revitalizace

revitalizace, panelové, domy, panelových, domů – Omlux Invest provádí revitalizace panelových domů, rekonstrukce bytů a domů, vyrábí montované domy ze dřeva, individuální a typové stavby a plastová okna staví nízkoenergetické domy na klíč, pasívní domy, montované stavby, dřevostavby, provádí zateplení fasád, levné bungalovy a bytovky, solární systémy, tepelná čerpadla, lité podlahy, plynové kotle.

Správa nemovitostí

správa nemovitostí, správa domů, údržba domů – Věříme ve správu nemovitostí bez starostí. Naše správcovská firma Nowa Property si zakládá na individuálním přístupu a vysoké kvalitě nabízených služeb. Zaměřujeme se na správu domů nebo jiných nemovitostí.

Načítání trvalo 0.0709 sekund.