+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exkluzivní bydlení

Klíčová slova: residence hradební, rezidence hradební, nové byty

E-mail: havlicek@marlin.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2008

Popis: Nové residenční bydlení a nákupní galerie v Uherském Hradišti.Residenční projekt se nachází v centru Uherského Hradiště, města, jež je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

Web: www.residencehradebni.cz

Další související informace

Byty Nový Bydžov

byty Nový Bydžov, bydlení Nový Bydžov, bytový dům – Prodej bytů v Novém Bydžově. Nabízíme Vám bytový projekt v atraktivní lokalitě Nového Bydžova v ulici Julia Fučíka, který navazuje na první část výstavby, jež byla dokončena v roce 2005. Ve třech nových domech bytového komplexu naleznete celkem 4 nadzemní podlaží, ve kterých vznikne 41 bytů.

Residence Chodov

byty chodov, bydleni chodov, byty Praha, nove byty – Rezidence Chodov nabízí nové byty na Praze 4. Naše rezidence má ambice oslovit i náročnou klientelu vyhledávající kvalitní bydlení moderního stylu v Praze. Moderní architektura a bezbariérový přístup, to je Rezidnece Chodov.

Rezidence Kejžlice v Kejžlicích

Rezidence Kejžlice,ubytování v – Rezidence Kejžlice je rodinné sídlo na malebné Vysočině, v blízkosti Humpolce a Světlé nad Sázavou.Nabízíme ubytování na víkend, týden, či měsíc v jednotlivých pokojích. Na přání zajistíme stravování formou plné penze či polopenze, příp. pouze snídani. Snídaně jsou k dispozici v prostorách penzionu, obědy a večeře v restauračním zařízení vzdáleném cca 150m. K přípravě vlastních jídel je k dispozici plně vybavená kuchyň. Na přání zajistíme stravování formou plné penze či polopenze, příp. pouze snídani.Na dvoře je k dispozici krytý bazén vyhřívaný solárními panely, kryté krbové sezení, klubovna v samostatném objektu ve dvoře .Parkovat lze v jednom ze dvou garážových stání či pěti venkovních.

Načítání trvalo 3.3593 sekund.