+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exkluzivní bydlení

Klíčová slova: residence hradební, rezidence hradební, nové byty

E-mail: havlicek@marlin.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2008

Popis: Nové residenční bydlení a nákupní galerie v Uherském Hradišti.Residenční projekt se nachází v centru Uherského Hradiště, města, jež je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

Web: www.residencehradebni.cz

Další související informace

Nové byty Ostrava - Heřma

Nové byty Ostrava, pronájem, novostavba – Prodej nových bytů do osobního vlastnictví, 132 nadstandardních bytů 1+kk, 2+kk, 3+kk, 4+kk v 15 obytných třípodlažních domech na pozemku o výměře 32 000 m2. Mezonetové byty, předzahrádky, balkóny, terasy, garáže a sklepní boxy.

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ v Mariánských Lázních

Lázeňský hotel NOVÉ LÁZNĚ,ubytování v Mariánských – Lázeňský hotel Nové Lázně se nachází v Mariánských Lázních.Jeho poloha je v blízkosti lázeňské kolonády a parků a výjimečné stylové prostředí okolí Vám navodí pocity klidu a pohody. Lázeňský hotel nabízí ubytování hostům 97 pokojích s vlastním sociálním zařízením a WC, televizí se satelitním příjmem, telefonem, minibarem, trezorem, fénem, župany a přípojkou na internet.Lázeňský hotel nabízí stravování v hotelové restauraci Royal Restaurant, kde si můžete vychutnat jídla české a internacionální kuchyně a samozřejmě i stravu dietní.Různé druhy masáží, solárium, kosmetika, vitasalin, masáž horkými kameny, aroma masáž, Afroditina masáž,to vše na Vás čeká v hotelu Nové Lázně.

Půdní byty, půdní byty Pr

Půdní byty, půdní byty Praha – BertolucciDesign Vám představuje moderní půdní byty v Praze. Vyberte si z naší nabídky nových půdních bytů v Praze. ZFP developer - 5 let zkušeností na trhu s atypickými byty. Půdní byty, půdní byty Praha

Načítání trvalo 0.0518 sekund.