+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Exkluzivní bydlení

Klíčová slova: residence hradební, rezidence hradební, nové byty

E-mail: havlicek@marlin.eu

Datum vloľení do katalogu: 15. prosince 2008

Popis: Nové residenční bydlení a nákupní galerie v Uherském Hradišti.Residenční projekt se nachází v centru Uherského Hradiště, města, jež je odedávna přirozeným středem Slovácka - regionu proslulého svébytným folklórem, cimbálovou muzikou, dobrým vínem, překrásnými kroji a řadou zachovalých lidových tradic.

Web: www.residencehradebni.cz

Další související informace

Byty Brno

byty brno brno byty prodej brno byty nove brno – Brno-byty.info je specializovaný bytový informační server, zaměřený na byty v Brně a jeho bezprostředním okolí. Brno-město a Brno-venkov. Záměrem je, aby návštěvník získal všechny potřebné informace o vývoji na trhu bytů města Brna , ať už má zájem o prodej, koupi, pronájem jakéhokoli bytu či velikosti v oblasti Brna. Najdete zde panelové i cihlové byty. Byty půdní, nové, nájemní i obecní. Na prodej, k pronájmu i na výměnu či spolubydlení.

REALITY JIŽNÍ MORAVA

reality Brno, realitní kanceláře Brno, byty Brno, – Nabízíme prodej bytů v Brně a okolí: byty všech velikostí 1+1, 1+kk, 2+1, 2+kk, 3+1, 3+kk. Přijďte si vybrat od nás. Detailní nabídku najdete na našem jihomoravském inzertním reailtním serveru www.REALITY-JIZNIMORAVA.cz.

Residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně

Residence Nabucco ,ubytování ve Špindlerově – Residence Nabucco se nachází ve Špindlerově Mlýně přímo v centru města.Všechny pokoje residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně jsou vybaveny vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou. Na všech pokojích je televize s českými a německými programy.Residence Nabuccorestaurace slouží hostům residence Nabucco ve Špindlerově Mlýně také jako místo pro podávání snídaní a polopenze, je-li součástí pobytu. Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu a jsou zahrnuty v ceně ubytování.Parkování pro ubytované hosty je přímo u domu .

Načítání trvalo 0.0576 sekund.