+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filtrace Filtomatic

Klíčová slova: zahradní jezírka, koupací jezírka, filtrace

E-mail: hrkal@vladeko.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Filtry pro zahradní jezírka Filtomatic OASE - vestavěné UV lampy i výpustní kalová čerpadla, automatické samočištění pomocí nastavených čistících programů, snadná montáž u každého jezírka. Nespornou výhodou řady filtrů pro zahradní jezírka Filtomatic je možnost jejich zapuštění do země, a odpadá tudíž věčný problém, kam umístit filtr, aby nepřekážel.

Web: www.filtomatic.cz

Další související informace

Bazény - vše potřebné.

bazény, bazénová chemie, filtrace, zastřešení – Bazény je web o bazénech, bazénových filtracích, zastřešení, ohřevu a bazénové údržbě. Po přečtení těchto základních informací byste měli mít lepší přestavu jak vaše vodní dovádění realizovat a nasměřovat se na kvalitního výrobce nebo dodavatele toho typu bazénu a příslušenství, který je pro vás nejvhodnější.

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Koupací Jezírka EkoPool

koupací jezírka,zahradní jezírka,biobazény,biotop – Návrh a realizace přírodních bazénů a malých jezírek ke koupání ( koupací jezírka ). Firma Ekopool je jediný autorizovaný partner rakouské firmy Biotop v České republice. Naším posláním je budování přírodních bazénů a koupacích jezírek přirozené krásy, které umožní našim klientům žít v harmonii s přírodou po celý rok. Firma Biotop má přes 50 partnerských poboček, převážně v Evropě a dohromady jsme vybudovali více než 3500 koupacích jezírek a bazénů. S takovým množstvím realizovaných projektů můžeme hrdě prohlásit, že Vám přinášíme tu nejlepší nabídku, která splní Vaše požadavky na přírodní koupaní. Přírodní koupací jezírko naplní Vaši touhu po klidu a harmonii.

Načítání trvalo 0.2619 sekund.