+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Filtrace Filtomatic

Klíčová slova: zahradní jezírka, koupací jezírka, filtrace

E-mail: hrkal@vladeko.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2009

Popis: Filtry pro zahradní jezírka Filtomatic OASE - vestavěné UV lampy i výpustní kalová čerpadla, automatické samočištění pomocí nastavených čistících programů, snadná montáž u každého jezírka. Nespornou výhodou řady filtrů pro zahradní jezírka Filtomatic je možnost jejich zapuštění do země, a odpadá tudíž věčný problém, kam umístit filtr, aby nepřekážel.

Web: www.filtomatic.cz

Další související informace

Zahradní jezírka PONTEC

zahradní jezírka, vysavač pro jezírka, fontány – Německá technologie pro zahradní jezírka - čerpadla, zahradní i interiérové fontány, filtrace s UV lampami pro zahradní jezírka a další výrobky pro dosažení průzračné a čisté vody každého okrasného i koupacího jezírka

KOVOVE-MODELY-DEKORACE.CZ

modely, kovové modely, kovové modely aut,dekorace – Internetový prodej historických kovových modelů aut, lodí, letadel, motocyklů a dalších dekorací do bytu. Jsme jediný internetový obchod v České republice, který Vám nabízí luxusní historické dekorativní kovové modely. Námi nabízené modely jsou ideální pro použití jako dekorace do Vaši ložnice, jídelny, koupelny, nebo jako hlavní dekorační prvek obývacího pokoje, nebo kanceláře. Všechny nabízené modely jsou skladem!

Načítání trvalo 0.2631 sekund.