+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finance domova

Klíčová slova: financování bydlení,finance domova,rádce bydlení

E-mail: sporime@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2011

Popis: Nové bydlení nezačíná vždy jen hypotékou. Finance domova přinášejí přehled o nejběžnějších formách financování vlastního bydlení, ale také o dalších možnostech, které vám pomohou lépe zvládnout domácí finance.

Web: financedomova.cz

Další související informace

Úsporné domy

rodinné domy, dřevostavby, bydlení – Dodáváme montované dřevostavby rodinných domů na klíč, montáž i do 11 dnů !! Průměrná doba výstavby činí 18 dnů. V České republice se prezentujeme sítí ukázkových domů. Stavíme energeticky pasivní domy, nízkoenergetické domy a energeticky úsporné domy, včetně výpočtu tepelných ztrát rodinného domu.

ŽenskáRuka.cz

vybavení domácnosti, potřeby pro bydlení – Každá domácnost potřebuje ženskou ruku. Nabízíme širokou nabídku povlečení, přikrývek, příborů, doplňků do koupelny a kuchyně a další zboží potřebné v každé domácnosti. Přikrývky a povlečení ve všech velikostech, bytové doplňky, kvalitní jídelní příbory, skleněné dekorace a další zboží vhodné do každé domácnosti.

Tomáš Kuňák

Hypotéka, financování bydlení, úvěr, hypotéky – Profesionální realitní a hypoteční servis. Široká nabídka bytů , domů, pozemků a kanceláří na prodej či pronájem v Praze a okolí. Nejvýhodnější financování bydlení a jeho pojištění, pod jednou střechou a během jedné schůzky nabídka 13 bank a 4 pojišťoven.

Načítání trvalo 2.6983 sekund.