+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finestone - kamenný koberec

Klíčová slova: finestone,kamínky,kamenný koberec,dlažba,renovace

E-mail: info@finestone.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2013

Popis: Finestone je kamenný koberec z přírodního kameniva a speciální emulze. Získáte tak pevný, vodopropustný a luxusní jednolitý kamenný povrch beze spár...Finestone je velice odolný, vhodný na chodníky a příjezdové cesty, balkony a další. Vyberte si z mnoha barevných variant.

Web: www.finestone.cz

Další související informace

Renovace van

renovace, renovace van, vany, oprava vany – Renovace van Renovace van nátěrem, výměnou akrylátové vložky, instalatérské a topenářské práce V rámci realizace zakázky Provádíme montáž sprchových koutů, baterií, provádíme kompletní vodoinstalační, topenářské a zednické práce Profesní databáze firem OnLine - Zákazník & Firma - Objednávky, cenové nabídky Poptávkový a inzertní systém pro firmy nabízejíci a zákazníky poptávající Renovace van nátěrem, novou vložkou, vodoinstalační, topenářské a zednické práce

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.2551 sekund.