+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Finestone - kamenný koberec

Klíčová slova: finestone,kamínky,kamenný koberec,dlažba,renovace

E-mail: info@finestone.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. srpna 2013

Popis: Finestone je kamenný koberec z přírodního kameniva a speciální emulze. Získáte tak pevný, vodopropustný a luxusní jednolitý kamenný povrch beze spár...Finestone je velice odolný, vhodný na chodníky a příjezdové cesty, balkony a další. Vyberte si z mnoha barevných variant.

Web: www.finestone.cz

Další související informace

Rivrstone

kamenný koberec,povrchová úprava betonu,nekluzký – Rivrstone - přírodního kamenné povrchy,12 atraktivních barvev kamene pro staré i nové betonové povrchy,balkóny,bazény,schody,příjezdy,zahradní doplňky.Rivrstone - přírodního kamenné povrchy,12 atraktivních barvev kamene pro staré i nové betonové povrchy,balkóny,bazény,schody,příjezdy,zahradní doplňky

Vestavěné skříně, kuchyně

vestavene skrine,kuchyne,skrine na miru,podlahy – Hlavním produktem naší firmy je výroba šatních skříní a to jak běžných tak vestavěných. Dalšími našimi produkty jsou kuchyňské linky, obývací stěny, postele, psací stoly, kancelářský nábytek, parapety, interiérové dveře a další nábytkové variace.

Okna Praha 4

okna Praha 4, okna Praha, eurookna Praha, eurookna – Okna Praha 4: Eurookna, dřevohliníková okna, dřevěná okna, plastová okna. Eurookna, plastová, dřevěná okna i dřevohliníková okna mají vynikající tepelně izolační a akustické vlastnosti, vysoká odolnost proti větru i dešťové vodě, moderní design. Eurookna, plastová okna, dřevěná okna i dřevohliníková okna poskytují moderní doplněk k praktickému účelu domova.

Načítání trvalo 0.0813 sekund.