+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FINGER - PRO, s.r.o.

Klíčová slova: zámek na otisk prstu, biometrický docházkový systé

E-mail: info@fingerpro.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Dveře odemknete jediným dotykem Vašeho prstu. Tato novodobá vzrušující technologie, jakým zámek na otisk prstu bezpochyby je, se dnes již dostává do našich domácností, kanceláří a provozoven. Dále nabízíme přístupový a docházkový systém na otisk prstu.

Web: www.fingerpro.cz

Další související informace

DVD Obaly

DVD obaly,obaly na DVD, DVD obaly na filmy – Dvd obaly nejnovejsich i starsich slovenskych nebo ceskych nebo zahranicnich filmu vyhledavac obalu.DVD obaly,obaly na DVD, DVD obaly na filmy, DVD obal, DVD.DVD obaly,obaly na DVD, DVD obaly na filmy, DVD obal, DVD

Cviky na boky

cviky na zada,cviky,zada,stehna,bricho,brisko,bris – Cviky na boky - boky jsou problémovou partií nejen mnoha žen, ale i mužů. Toužíte mít také krásné dokonalé křivky Vašich boků? Na stránkách Cviky-na-boky.cz uvádíme základní cviky na boky, které by Vám k vyplnění Vašeho snu měly dopomoci.

Beskydská vločka

Slovenský čuvač,štěně na prodej,chov,psu,cuvac,pes – Beskydská vločka, jsme chovná stanice zabývající se chovem Slovenského čuvače. Máme čtyři nádherné chovné psy. Toto plemeno je věrný přítel a vynikající hlídač. Patří do skupiny pasteveckých psů. Vyznačuje se dlouhou bílou srstí a mandlovýma očima.

Načítání trvalo 0.0751 sekund.