+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FINGER - PRO, s.r.o.

Klíčová slova: zámek na otisk prstu, biometrický docházkový systé

E-mail: info@fingerpro.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Dveře odemknete jediným dotykem Vašeho prstu. Tato novodobá vzrušující technologie, jakým zámek na otisk prstu bezpochyby je, se dnes již dostává do našich domácností, kanceláří a provozoven. Dále nabízíme přístupový a docházkový systém na otisk prstu.

Web: www.fingerpro.cz

Další související informace

Chateau Hotel Zbiroh

ubytování na zámku, zámecké ubytování, zámek Zbiro – Luxusní ubytování na zámku Zbiroh. Prožijete noc v komnatách, ve kterých pobývali velikáni jako císař Rudolf II., Karel IV., Zikmund nebo Alfons Mucha. V Chateau hotelu Zbiroh se stanete skutečnými šlechtici.

Penzion Na Veselce

Penzion Na Veselce, penzion, ubytovani – Vítejte na Veselce Penzion se nachází na okraji Brna směr západ. Má výbornou polohu pro návštěvníky BVV (cca 10min jízdy), Grand Prix (5min). Penzion je nově zbudován ve valašském stylu, vše z přírodního dřevěného masivu, tzv. „Zdravé bydlení“. Ke komplexu penzionu také patří hospůdka s výbornou českou kuchyni a dvorní trakt s parkovištěm. Ubytovací kapacita je 23 lůžek se 3-mi přistýlkami ve dvou a tří lůžkových pokojích. Na každém pokoji je k dispozici sociální zařízení (WC, sprchový kout), internet, televize.

Načítání trvalo 0.0606 sekund.