+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FINGER - PRO, s.r.o.

Klíčová slova: zámek na otisk prstu, biometrický docházkový systé

E-mail: info@fingerpro.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2009

Popis: Dveře odemknete jediným dotykem Vašeho prstu. Tato novodobá vzrušující technologie, jakým zámek na otisk prstu bezpochyby je, se dnes již dostává do našich domácností, kanceláří a provozoven. Dále nabízíme přístupový a docházkový systém na otisk prstu.

Web: www.fingerpro.cz

Další související informace

Zábradlí na balkon

zábradlí na balkón, zábradlí na terasu, zábradlí – Vyrábíme zábradlí na balkon, zábradlí na terasu, zábradlí na schody. Provádíme výměny balkónových zábradlí v rámci panelových a bytových domů od jednoduchého provedení až po luxusnější.

Loudadlo

děti, divadlo, loutky, Loudadlo, Na paloučku – Loutkoherecká skupina Loudadlo představuje novou revue pro děti \"Na paloučku\" Dovolte, abychom Vám představili novou loutkovou revue "Na paloučku", kterou pro vás připravili členové loutkoherecké skupiny "LOUDADLO", spolupracující s Českou televizí Praha, na pořadech pro děti: "Hřiště 7", "Studio kamarád" a další.

Jiří Taufer

Dřevostavby, domky na míru, terasy, chatky – Stavba dřevěných typických i atypizovaných staveb a nízkoenergetických domů. Domy na klíč, zahradní chatky, terasy, tesařské konstrukce, obklady i rekonstrukce dřevěných staveb, to vše pod zárukou dlouholeté kvality.

Načítání trvalo 3.4639 sekund.