+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Flora Bohemica

Klíčová slova: zahradní architektura

E-mail: kolarsky@stylovezahrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. b?ezna 2010

Popis: Stylové zahrady - návrhy, realizace a údržby zahrad, zahradní architektura. Jsme autorizovaná instalační firma závlahových systémů HUNTER. Realizujeme zahradní jezírka, koupací jezírka a potůčky. Trávníky a travní koberce. Montujeme zahradní domky, pergoly, houpačky.

Web: www.stylovezahrady.cz

Další související informace

Zahradní architektura

zahradní architektura – Zajistíme návrh a zpracování projektu zahrad rodinných domků a veřejných parků. Provedeme veškeré práce spojené s realizací úprav na zahradě včetně nákupu a dodávky okrasných rostlin, přípravy pozemku, vysázení a ošetření. Při návrhu zahrady a zahradní architektury pro naše klienty vycházíme jednak z našich bohatých zkušeností z již realizovaných projektů, jednak z přání a představ zákazníka.

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Načítání trvalo 0.1986 sekund.