+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FORM Design

Klíčová slova: kancelářské židle, židle, sedací nábytek

E-mail: obchodni@formdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: FORM Design je výrobcem kvalitního českého nábytku a nábytkových doplňků. Hlavním sortimentem firmy jsou kancelářské židle a sedací soupravy. Veškerý tento sortiment je zde možné objednat, dodací lhůta je v rozmezí 2- 6 týdnů.

Web: www.formdesign.cz/

Další související informace

Židle do baru i kanceláře

židle, design, sedací nábytek, nábytek, svítidla – Barové židle, židle do kanceláří i zasedací židle od design-one.cz ozdobí každý interiér. Dále vám nabízíme židle do jídelen, otočné židle i lavice a lehátka. Hledáte stylové barové židle? Desing-one.cz je první adresou pro váš interiér!

Kancelářské židle

kancelářské židle – NO+BL Žamberk - český výrobce kvalitních kancelářských židlí a kancelářských křesel. V naší nabídce naleznete široký výběr z několika kategorií kancelářských židlí či kancelářských křešel, s možnosti mnoha variací.

Jídelní nábytek

jídelní nábytek, židle – Na webu Jidelni-nabytek.eu si můžete vybírat jídelní nábytek všech typů. Jedná se o jídelní stoly, židle ale také kompletní sestavy nábytku do jídelen. V případě skromnějších dispozic přijdou vhod menší stoly a praktické židle.

Načítání trvalo 0.2648 sekund.