+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

FORM Design

Klíčová slova: kancelářské židle, židle, sedací nábytek

E-mail: obchodni@formdesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. srpna 2009

Popis: FORM Design je výrobcem kvalitního českého nábytku a nábytkových doplňků. Hlavním sortimentem firmy jsou kancelářské židle a sedací soupravy. Veškerý tento sortiment je zde možné objednat, dodací lhůta je v rozmezí 2- 6 týdnů.

Web: www.formdesign.cz/

Další související informace

Židle a stoly

stoly, židle, stůl, židle, bytové doplňky, nerez, – Prodáváme italské stoly a židle designové i klasické a nerezové bytové doplňky, online shop. Připravili jsme pro Vás širokou nabídku italských designových stolů a židlí. Dopřejte si kvalitní italský nábytek.

Office Interier

kancelářský nábytek, židle, sedačky, projektování – Office Interier Vám nabízí široký sortiment luxusního kancelářského nábytku, ale také vybavení pro kanceláře typu open space či recepce. Klientům nabízíme komplexní služby v oblasti návrhu a realizace vybavení interiérů kancelářských prostor.

Nábytek

Nábytek, nabytek, nábytek z masivu, sedací nábytek – Nábytek z masivu, sedací nábytek, dekorativní bytové doplňky, tapety na zeď. Moderní i stylový nábytek z masivu italských a rumunských značek. Nábytek z masivu se hodí do vil, luxusních bytů i kanceláří zařízených v klasickém stylu.

Načítání trvalo 0.2504 sekund.