+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Fotovoltaika, fotovoltaic

Klíčová slova: fotovoltaika,fotovoltaiky,fotovoltaická elektrárna

E-mail: pavel.novotny001@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 10. kv?tna 2012

Popis: Společnost ENERGO Group, a.s. realizuje na klíč fotovoltaické elektrárny ( fotovoltaika). Při realizaci jsou využívány photovoltaické panely značky Suntech. Fotovoltaika může být realizována na jakýkoliv typ střechy.

Web: www.energogroup.eu/cz/fotovoltaika.html

Další související informace

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Palivové dřevo

palivové dřevo, palivové dřevo prodej, palivové dř – Výroba a prodej palivového a krbového dříví. Rozvoz dřeva na topení v regionu. Nabízené palivové dřevo je určené na topení v krbech, moderních zplynovacích kotlích na dřevoplyn, do kombinovaných kotlů nebo kachlových kamen.

Domovmuj.cz

vybavení domácnosti, baterie, dřezy – Největší obchod s vybavením domácnosti. Baterie, dřezy, koupelnové vybavení, nerezové výrobky, plastové výrobky, kování, dřezy, podlahy, dveře, ventilační systémy, pohovky, hi-fi nábytek a mnoho dalšího. Ověřená kvalita za trvale nízké ceny!

Načítání trvalo 0.2418 sekund.