+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Franchising

Klíčová slova: franchising, technologie, know-how,podnikání

E-mail: mexx@mexxreality.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. b?ezna 2010

Popis: Franchising je odbytový systém, jehož prostřednictvím se uvádí na trh zboží, služby či technologie. Přináší franchisantům možnost se samostatně podnikatelsky realizovat a zároveň využívat podporu, know-how a zázemí silného a zkušeného partnera. Míra neúspěchu franchisantů, na rozdíl od vlastního původního podnikání, je velmi nízká.

Web: www.mexxfranchising.cz/

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

VT domy

Hrubé stavby rodinných domů do milionu – Stavíme cihlové energeticky úsporné rodinné domy na klíč, patrové domy, bungalovy, hrubé stavby z kvalitních materiálů. Nabízíme typové projekty Euroline a Prowi vč. úprav projektantem. Stavební povolení, inženýrské činnosti, financování, kolaudace.

Rekonstrukce panelového b

rekonstrukce panelového bytu, rekonstrukce bytu – Rekonstrukce interiéru, rekonstrukce koupelny, rekonstrukce panelového bytu. Kompletní rekonstrukce zděného i panelového bytu, včetně rekonstrukce koupelny i kuchyně. Voda, plyn, topení, pokládka podlahové krytiny, drobné zednické práce.

Načítání trvalo 0.0801 sekund.