+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Frézování komínů a vložko

Klíčová slova: frézování komínů, vložkování komínů

E-mail: shopeacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2013

Popis: Zajišťujeme frézování a vložkování komínů v Brně a okolí. Opravujeme a prodlužujeme komény, provádíme čištění a revize komínů. Dodáváme a montujeme nerezové, zděné i plastové komíny. Komíny realizujeme v Brně, Blansku, Tišnově, Kuřimi, Ivančicích, atd.

Web: www.kominy-plachy.cz

Další související informace

Obrábění kovů

Obrábění kovů, soustružení, frézování – Provádíme zakázkové obrábění kovů dle dodaných výkresů, nebo vzorku. Soustružení, frézování. Provádíme i menší práce v oblasti vodoinstalace a topenářství. Provozujeme E-shop, vodoinstalace, topení, vodovodní baterie.

Respektus

Biokrby, krby bez komínu, bio krby, grily, biolíh – Dovážíme exkluzivní dánské krby bez komínu Decoflame a designové bio krby dalších renomovaných výrobců. Dodáváme luxusní krby bez kouře, elektrické krby, biolíh, designové doplňky, moderní grily O-Gril, italský nábytek Bonaldo. Výroba krbů i na míru ve spolupráci s architekty a designéry. V naší nabídce najdete bio krby bez kouře nástěnné, volně stojící, zahradní a vestavné. Velkoobchod a maloobchod, online prodej, showroom v centru Prahy.

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.