+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Frézování komínů a vložko

Klíčová slova: frézování komínů, vložkování komínů

E-mail: shopeacz@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 18. prosince 2013

Popis: Zajišťujeme frézování a vložkování komínů v Brně a okolí. Opravujeme a prodlužujeme komény, provádíme čištění a revize komínů. Dodáváme a montujeme nerezové, zděné i plastové komíny. Komíny realizujeme v Brně, Blansku, Tišnově, Kuřimi, Ivančicích, atd.

Web: www.kominy-plachy.cz

Další související informace

O komínových systémech

komin, kominy, kominove systemy, kamna, tah kominu – Proč nejde v kamnech zatopit, co je to tah komínu, co je cílem používání komínových systémů? Čtěte na našem blogu o komínových systémech. Výběrem kvalitního komínového systému si zajistíte záruku dlouhodobého pohodlí a tepla ve Vašem domě.

PTB Services - kominictví, topenářství, stavebnictví

kominictví, kominík, komín, vložkování, frézování – Nabízíme kompletní služby v oblasti kominictví a stavebnictví. Provádíme výstavbu a rekonstrukce komínů a střech, bourání a zdění komínů, frézování, vložkování, čištění, kontroly a revize spalinových cest.

Levné-frézování.cz - velkoplošné CNC frézování

frezovani dreva, frezovaní plastů, frezovani hliní – Velkoplošné frézování dřeva, plastů a neželezných kovů.(hliník, dural, mosaz, měď, dibondové desky) Frézování izolantů. Výroba prostorových písmen, log, stříkacích šablon a reliéfu ze dřeva. Levné-frézování.cz - velkoplošné CNC frézování

Načítání trvalo 2.3027 sekund.