+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garážová vrata - Brány

Klíčová slova: garážová vrata, vrata, brána, sekční vrata,

E-mail: petr@pahorecky.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. b?ezna 2012

Popis: Garážová vrata a brány za bezkonkurenční ceny. Firma Petr Pahorecký nacházející se nedaleko Vimperka (okres Prachatice) v jižních Čechách. Nepreferujeme pouze jižní Čechy, ale zaměřujeme se na celou Českou republiku a to za nízkých nákladů na dopravu. Spolupracuje s českou firmou vyrábějící garážová vrata s kvalitou dle evropských standardů. Proto je cena našich vrat tak nízká a hlavně přijatelná. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobu posuvných samonosných bran, posuvných pojezdových bran a křídlových bran, které je možno osadit automatickými pohony. Na přání zákazníka je možno provést stavbu brány "na klíč" (tzn. zaměření, zemní práce, betonové práce, výroba a montáž brány, elektroinstalace, naprogramování a seznámení s obsluhou). Tedy neváhejte a podívejte se na naše stránky www.ppahorecky.cz, kde si můžete vybrat jaké jen budete chtít.

Web: www.ppahorecky.cz

Další související informace

PowerLedOsvetleni.cz

LED světla, LED žárovky, LED příslušenství, – Prodáváme LED světla, LED žárovky a LED příslušenství. Zajišťujeme realizace LED osvětlení. Nástěnná a stropní svítidla, lustry do bytových prostor a obývacích pokojů, moderní stolní lampy do kanceláří.

Hledáte inspiraci při stavbě plotu? Navštivte náš web!

ploty a oplocení, betonové ploty, plastové ploty, – Chcete si postavit plot kolem domu nebo zahrady a nevíte pro jaký se rozhodnout? Naše stránky Vás provedou možnostmi a druhy jednotlivých oplocení ať už oplocujete rodinný dům se zahradou nebo firemní a průmyslový areál. Naše stránky jsou tu pro Vás.

Rolety Brno

žaluzie Brno, rolety Brno, markýzy Brno, žaluzie, – Nabízíme Vám širokou nabídku sortimentu a služeb v oblasti žaluzií, rolet, markýz a sítí proti hmyzu. Máme širokou síť vzorkových prodejen, ve kterých se vám budou věnovat odborně vyškolení pracovníci.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.