+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garážová vrata Maňák

Klíčová slova: garážová vrata

E-mail: info@aivision.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?ervna 2009

Popis: Nabízíme garážová vrata, pohony vjezdových bran a průmyslová vrata. Montáž po celé ČR, výroba a velkoobchod. Dodáváme rychloběžná vrata a vyrovnávací můstky. Polyuretanem izolovaná garážová vrata s oboustranným ocelovým pláštěm.

Web: www.manak-vrata.cz

Další související informace

Garážová vrata

Garážová vrata, sekční garážová vrata, garáže – Server dodavatelů a výrobců garážových vrat obsahující obecné informace na téma garážová vrata a možnost vybrat si vhodného partnera, který vyrábí či dodává garážová vrata přímo ve vašem regionu. Garážová vrata, sekční garážová vrata, garáže.

Zateplování budov

Zateplení fasád Zateplování budov, Zateplení střec – Pokud hledáte firmu na zateplení Vášeho domu či bytu, tak právě KALAHA a.s. je to co hledáte. V systému zateplení je jako izolant extrudovaný nebo pěnový polystyren či minerální vlna v deskách. Jako první v ČR firma nabízí alternativní možnost kotvení izolantů(nastřelovacími hmožděnkami beznábojovou techologií).

Garážová vrata - Brány

garážová vrata, vrata, brána, sekční vrata, – Garážová vrata a brány za bezkonkurenční ceny. Firma Petr Pahorecký nacházející se nedaleko Vimperka (okres Prachatice) v jižních Čechách. Nepreferujeme pouze jižní Čechy, ale zaměřujeme se na celou Českou republiku a to za nízkých nákladů na dopravu. Spolupracuje s českou firmou vyrábějící garážová vrata s kvalitou dle evropských standardů. Proto je cena našich vrat tak nízká a hlavně přijatelná. Zabýváme se převážně zakázkovou výrobu posuvných samonosných bran, posuvných pojezdových bran a křídlových bran, které je možno osadit automatickými pohony. Na přání zákazníka je možno provést stavbu brány "na klíč" (tzn. zaměření, zemní práce, betonové práce, výroba a montáž brány, elektroinstalace, naprogramování a seznámení s obsluhou). Tedy neváhejte a podívejte se na naše stránky www.ppahorecky.cz, kde si můžete vybrat jaké jen budete chtít.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.