+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Garnýže - Luděk Kopřiva

Klíčová slova: garnýž,garnýže,žaluzie,roleta,kolejnice,tyče

E-mail: obchod@urbanek-ul.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. z??? 2011

Popis: Nabízíme kovové garnýže, dřevěné garnýže, záclonové kolejnice, rolety, horizontální žaluzie, vertikální žaluzie, tapety, násady a pracovní nářadí. Prodej prostřednictvím E-shopu nebo přímo na prodejně. Velko+maloobchod.

Web: www.urbanek-ul.cz

Další související informace

Žaluzie, rolety, markýzy

žaluzie,okenice,markýzy,rolety,vrata,baldachýny – Vyrábíme a prodáváme vnitřní i venkovní žaluzie, markýzy, venkovní rolety, okenice, slunolamy, baldachýny a garážová vrata. Vyrábíme a prodáváme vnitřní i venkovní žaluzie, markýzy, venkovní rolety, okenice, slunolamy, baldachýny a garážová vrata.

Jan Markup - K styl

žaluzie, záclony, garnýže, závěsy, markýzy – Návrh, výroba a montáž okenních dekorací a stínící techniky. Prodáváme záclony, závěsy, garnýže, žaluzie, rolety a sítě proti hmyzu. Profesionální zpracování studie, zaměřením u zákazníka a zadáním dle Vašich potřeb s využitím moderních technologií a šíře sortimentu s vlastní výrobou, šitím na zakázku z více jak tisíce dezénů a barev, včetně montáže a servisu.

SERVIS CLIMAX a.s.

žaluzie, rolety, markýzy, sítě proti hmyzu – Výroba žaluzií, rolet, markýz, sítí proti hmyzu, stínění zimních zahrad a samostatně stojících pergol. Přední výrobce v České republice s exportem přesahujícím 50 % ročního obratu společnosti.

Načítání trvalo 0.2591 sekund.