+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Gladiator - proti plevelu

Klíčová slova: Gladiator, hubení plevele, plevel, postřik

E-mail: nohelgarden@redcat.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. kv?tna 2011

Popis: Gladiator - herbicid pro hubení plevele a postřik trávníku je v kombinaci s textilií proti plevelům KONTEX 50 a postřikovým herbicidem ve formě mikronizované suspoemulze BOFIX velmi silnou zbraní.

Web: www.hubeniplevele.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Expressport

sport, lyže, běžky, sjezdové, boty, vázání, kola – Prodej sportovních potřeb. Lyže, běžky, kola, sjezdové a běžecké boty, hole, helmy, vosky, sportovní oblečení, batohy, tašky, doplňky. Především značky Fischer, Nordica, Salomon, Axon, Toko, Leader Fox, Rock Machine, Acstar, Shimano, Sigma, Ked.

Potřeby pro hubení škůdců

hubení škůdců, škůdci, mravenci, potkani, myši, kr – Nabízíme přípravky pro hubení slimáků, krtků, kun, potkanů a krys, myší, mravenců, octomilek, vší, koček, psů. Rady potřebné k likvidaci obtížných škůdců v domech, bytech a zahradách. Veškeré zboží skladem, doprava Českou poštou nebo PPL.

Načítání trvalo 2.8692 sekund.