+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLOB-TRADE td, s.r.o.

Klíčová slova: garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, oplocení

E-mail: glob@globetrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2011

Popis: Výrobky německé společnosti Hörmann, jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních, vysoce specializovaných závodech. Na poli vratové techniky se německá společnost Hörmann řadí k nejvýznamnějším výrobcům nejen na našem trhu, ale i v Evropě. Činností firmy Glob-Trade td, se sídlem v Praze, je již od roku 1996 prodej, montáž a servis vratových a parkovacích systémů. Zaměřujeme se na garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, vjezdové brány, rolovací systémy, dveřní systémy, automatické závory Faac, parkovací systémy, parkovací sloupky, oplocení.

Web: www.globetrade.cz

Další související informace

E-pletivo. Ploty, pletivo

ploty, pletivo, oplocení, zemní vruty krinner – Prodáváme ploty, pletivo poplastované a pozinkované, oplocení, sloupky, vzpěry, zemní vruty Krinner, brány a branky, dráty, ostnaté dráty, žiletkové dráty, svařované pletivo, lesnické pletivo, chovatelské pletivo. Doprava po ČR.

Pletivo na ploty

Pletivo na plot, pletivo, ploty, oplocení, pletivo – Díky novým technologiím, mohla firma Betafence vyvinout nové a moderní pletiva na plot. Takto vyvinutá vysoce odolná pletiva na plot, již nepodléhají nadměrnému slunečnímu svitu, ani vysokým změnám teplot.

Načítání trvalo 0.0757 sekund.