+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLOB-TRADE td, s.r.o.

Klíčová slova: garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, oplocení

E-mail: glob@globetrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2011

Popis: Výrobky německé společnosti Hörmann, jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních, vysoce specializovaných závodech. Na poli vratové techniky se německá společnost Hörmann řadí k nejvýznamnějším výrobcům nejen na našem trhu, ale i v Evropě. Činností firmy Glob-Trade td, se sídlem v Praze, je již od roku 1996 prodej, montáž a servis vratových a parkovacích systémů. Zaměřujeme se na garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, vjezdové brány, rolovací systémy, dveřní systémy, automatické závory Faac, parkovací systémy, parkovací sloupky, oplocení.

Web: www.globetrade.cz

Další související informace

Astrum Praha

garážová vrata Hormann,dvoukřídlá garážová vrata – Jsme autorizovaným partnerem společnosti Hörmann nabízíme: Sekční garážová vrata, Rolovací vrata, Bezpečnostní dveře, Pohony pro vrata, Okna a ploty. Značka Hörmann je dnes skutečným příslibem kvality s více než 70 roky zkušeností.

Pletivo, oplocení, ploty

pletivo, oplocení, ploty – Sloupky, ráčny, hřebíky sortiment je veliký. Dráty, branky, pletiva nikdo už víc nemívá. Laria a podhrabové desky, ať je plot hezký. Vše pro Vás i zahradu, máme u nás na skladu. Společnost NoVi Metal nabízí výrobu, montáž a prodej pletiva a komponentů pro montáž plotů (pletivo, pletiva, sloupky, podhrabové desky, plotové fólie).

Načítání trvalo 0.2270 sekund.