+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

GLOB-TRADE td, s.r.o.

Klíčová slova: garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, oplocení

E-mail: glob@globetrade.cz

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2011

Popis: Výrobky německé společnosti Hörmann, jsou vyvíjeny a vyráběny ve vlastních, vysoce specializovaných závodech. Na poli vratové techniky se německá společnost Hörmann řadí k nejvýznamnějším výrobcům nejen na našem trhu, ale i v Evropě. Činností firmy Glob-Trade td, se sídlem v Praze, je již od roku 1996 prodej, montáž a servis vratových a parkovacích systémů. Zaměřujeme se na garážová vrata Hörmann, průmyslová vrata, vjezdové brány, rolovací systémy, dveřní systémy, automatické závory Faac, parkovací systémy, parkovací sloupky, oplocení.

Web: www.globetrade.cz

Další související informace

Pletivo poplastované

Pletivo poplastované, pletivo, ploty, oplocení, dr – Společnost Betafence, zavádí nové moderní poplastované pletivo v široké škále produktů. Na těchto stránkách naleznete klasická poplastovaná pletiva i svařované sítě s poplastováním. Všechny tyto ploty a pletiva jsou vyrobeny z kvalitních materiálů.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Brány a ploty

brány, ploty, oplocení – Oplocení a brána jsou veliece důležité. Podle čeho si vybrat bránu nebo plot? Oplatí se elektrická nebo automatická brána? Všechny informace o murovaném plotu, pletivovém, betónovém náleznete na naší stránce.

Načítání trvalo 0.0636 sekund.