+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grafosklo designové sklo

Klíčová slova: Grafosklo, designové sklo

E-mail: sklo@sklo-jap.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2012

Popis: Technika zvaná Grafosklo mění šedá a nevýrazná skla na designové sklo, které oživí každý interiér. Designové sklo a jeho invence spočívá v moderním přístupu a promyšlené kombinace nápaditosti a jednoduchosti.

Web: www.sklo-design.cz

Další související informace

Dveře Sapeli

Dveře Sapeli, interiérové dveře Sapeli, dveře – Dveře Sapeli: interiérové dveře a vchodové dveře Sapeli. Certifikovaný prodejce dveří a zárubní zn. Sapeli, kompletní sortiment interiérových a vchodových dveří nám umožňuje uspokojit jakého-li přání zákazníka. Dřevěné, plastové, dýhové, bezpečnostní, posuvné interiérové dveře nebo vchodové dveře.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

Tapety na zeď

Tapety na zeď, tapety, tapety na zed, tapety – Štuky a tapety na zeď, dekorační látky, závěsy, záclony, potahové látky. Klasické i moderní tapety, široký výběr od předních světových dodavatelů. Benátské a dekorativní štuky, tapety, zaměření s návrhem interiéru i realizaci celého projektu včetně šití, tapetování, montáže a pokládky koberců.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.