+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

gril se žulovou deskou

Klíčová slova: zahradní gril se žulovou deskou-40x40x5cm,x95cm

E-mail: kamenicedlouhy@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. dubna 2010

Popis: Super gril se žulovou deskou 40x40x5cm, výška 95cm.Kvalita, zdravé , pohodlné grilování.Topí se dřevem, dá se poslat,výsuvný šuplík, polička na dřevo,dá se přenášet,gril je patinován-jako starožitnost.

Web: dlouha76@seznam.cz









Další související informace

Zahradní krby - Pressbet

Krb, krby, zahradní krb, zahradní krby, gril – Vyrábíme zahradní grily, venkovní udírny a grily, krbové stavebnice z přírodního pískovce, z umělého pískovce, z mramoru, typové zahradní krbové stavebnice i atypické venkovní krby, krbové sety, možnost provedení včetně montáže na klíč.

Zahradní technika

karavany, zahradní technika, sekačky, – KOBRAS znamená více než 15 let tradice spokojených zákazníků v oboru zahradní technika, tažná zařízení a karavany. Ze široké nabídky zahradní techniky si můžete vybrat kvalitní sekačky na trávu, motorové pily, travní traktory či zahradní traktory, křovinořezy, čerpadla, štípače, drtiče, elektrocentrály, sněhové frézy, a řadu dalších užitečných pomocníků pro Vaši zahradu a hospodářství.

Líbím se ti club

líbím se ti, krása, dámy, dáma, žena, kosmetika pr – V současné době, ostatně stejně jako v dobách minulých, kladou ženy velký důraz na to, jak vypadají. Fyzický vzhled každé ženy je pochopitelně velmi důležitý, jelikož právě oční kontakt bývá většinou prvním impulsem.V současné době, ostatně stejně jako v dobách minulých, kladou ženy velký důraz na to, jak vypadají. Fyzický vzhled každé ženy je pochopitelně velmi důležitý, jelikož právě oční kontakt bývá většinou prvním impulsem.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.