+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Grober baterie - sprchové, dřezové

Klíčová slova: baterie, armatury, Grober, dřezové, koupelnové, sp

E-mail: info@grober.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. listopadu 2012

Popis: Nabídka moderních vodovodních baterií od kvalitní značky Grober. Značka Grober vyniká svou kvalitou technologického zpracování a použitého materiálu. Luxusní baterie dřezové, koupelnové. Elektronické baterie - pohodlí do vaší koupelny či kuchyně.

Web: www.grober.cz/

Další související informace

Nábytek a bydlení

nábytek, postele, manželské postele, zahradní náby – Magazín nejen o nábytku a bydlení. Manželské postele jsou části nábytku, ve které usínají miliony manželů, rodičů nebo mladých lidí. Manželské postele jako věc taková, představuje prostor, na kterém hledá potřebný spánek mnoho lidí.

Obývací stěny

obývací stěny, obývací sestavy – Zařizujete nebo rekonstruujete Váš obývací pokoj a přemýšlíte jestli zainvestovat do obývací stěny, nebo obývací sestavy? Nechte si poradit a prohlédněte si fotogalerie obývacích stěn a obývacích sestav.

dřezy-drtiče

Dřezy,kuchyňské dřezy,baterie,drtiče odpadu. – Naše firma se zabývá prodejem vybavení pro kuchyně.Nabízíme široký sortiment nerezových,granitových,keramických a kompozitních dřezů,kuchyňské baterie,drtiče odpadu, digestoře,sortéry - odpadkové koše.

Načítání trvalo 0.0597 sekund.