+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

H-Plast

Klíčová slova: šachty, bazény, jímky, žumpy

E-mail: h-plast@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2010

Popis: Naše firma se specializuje na plastovou výrobu (PP a PE) v oboru stavebnictví (vodohospodářství) a snažíme se být špičkou na českém trhu. Klademe velký důraz na to, aby naše výrobky byly absolutně vodotěsné, kvalitní, estetického vzhledu a každý detail byl zhotoven profesionálně. K tomu používáme nejmodernější svařovací stroje a zařízení ze Švýcarska, kalibrované a atestované svařovací dráty a konstrukční plastové desky tuzemské výroby. Naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolováni svářečským kurzem. Na všechny naše výrobky jsme obdrželi certifikát od TECHNICKÉHO A ZKUŠEBNÍHO ÚSTAVU STAVEBNÍHO v Praze.Na tomto základě vydáváme na naše výrobky prohlášení o shodě, osvědčení vodotěsnosti a záruční list.

Web: www.hplast.cz

Další související informace

Vířivky CARETTA

Vířivka, vířivky, caretta, swimspa, bazény – Díky kvalitní ergonomii vířivek CARETTA si vychutnáte luxus nejen pod širým nebem, ale také v interiéru. Vířivka CARETTA je určena jak do interiéru tak do exteriéru. Vířivky pro náročné jsou sestaveny na míru a přání zákazníka.

Bazény a příslušenství

bazénová chemie, bazény, bazénové příslušenství – Prodej kvalitní bazénové chemie. Prodáváme chlorové tablety, Ph plus, Ph mínus, vločkovače, multifunkční tablety,... Prodej bazénů a náhradních dílů k bazénům. Bazénové příslušenství a bazénové vysavače.

Dřevěné ploty

dřevěné ploty, jímky, septiky, čističky – Dodáváme dřevěné ploty - ručně škrabané i strojně frézované - výrobu i montáž, dále jímky, septiky a rovněž čistírny odpadních vod. Profesionální služby v oblasti plastových výrobků poskytujeme našim zákazníkům více než 15 let.

Načítání trvalo 0.0534 sekund.