+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAPPY HOUSE-Prague spol.

Klíčová slova: nemovitosti, prodej, pronájem, komerční, bytové,

E-mail: hh@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: V rámci našich služeb jsme schopni najít vámi zvolený typ nemovitosti a zprostředkovat koupi či pronájem nemovitosti. Samozřejmostí je, že zajistíme veškeré formality od vyhledávání nezbytných dokumentů až po sepsání náležitých smluv. Zabýváme se především prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze, ale naši realitní makléři Vám rádi pomohou najít bydlení či komerční prostory dle vašich přání a požadavků po celém území České republiky. Poradíme jaký druh nemovitosti bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a odpovídat vašim představám, popřípadě jaké jsou možné finanční možnosti.

Web: happy-house.cz/

Další související informace

FIN-EST reality

reality, nemovitosti, bydlení, prodej, pronájem, – Přímý odkup nemovitostí v celém Moravskoslezském kraji, rychlé finančních půjčky oproti zástavě, prodej a pronájem domů, bytů, pozemků, komerčních objektů. Zajištění hypotečních úvěrů či úvěrů ze stavebního spoření, kompletní právní servis.

Stará radnice Holešov

Byty, bydlení, prodej, pronájem, Holešov, komerční – Stará radnice Holešov - bytový a komerční objekt.Je to jedna z nejvýraznějších budov na náměstí Dr. E. Beneše a svou původní tvář neztratí ani po přestavbě. Opět bude sloužit k bydlení, občanské vybavenosti a službám.

Načítání trvalo 0.0581 sekund.