+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HAPPY HOUSE-Prague spol.

Klíčová slova: nemovitosti, prodej, pronájem, komerční, bytové,

E-mail: hh@agtoptip.eu

Datum vloľení do katalogu: 24. srpna 2010

Popis: V rámci našich služeb jsme schopni najít vámi zvolený typ nemovitosti a zprostředkovat koupi či pronájem nemovitosti. Samozřejmostí je, že zajistíme veškeré formality od vyhledávání nezbytných dokumentů až po sepsání náležitých smluv. Zabýváme se především prodejem a pronájmem nemovitostí v Praze, ale naši realitní makléři Vám rádi pomohou najít bydlení či komerční prostory dle vašich přání a požadavků po celém území České republiky. Poradíme jaký druh nemovitosti bude nejlépe vyhovovat vašim potřebám a odpovídat vašim představám, popřípadě jaké jsou možné finanční možnosti.

Web: happy-house.cz/

Další související informace

Realista: chytrá realitka

koupit, nemovitosti, prodej, pronájem, bez provize – Nový fenomén na realitním trhu - Realista - nabízí vedle klasických služeb realitní kanceláře svou koncepci Chytré realitky. Zde vyberete jen ty Realistovy služby, které potřebujete a svou transakci provedete sami. To vše za cenu, které nemohou klasické realitní kanceláře konkurovat! Inzerce nemovitostí majitelů i realitních kanceláří, prodej, koupě a pronájem nemovitostí bez provize. Realista poskytuje právní servis, zajištění financování zdarma, internetové aukce nemovitostí, on-line organizace prohlídek, opravdu detailní vyhledávání aj. Přesvědčte se i Vy, že s Realistou se šetřit vyplatí...

Stará radnice Holešov

Byty, bydlení, prodej, pronájem, Holešov, komerční – Stará radnice Holešov - bytový a komerční objekt.Je to jedna z nejvýraznějších budov na náměstí Dr. E. Beneše a svou původní tvář neztratí ani po přestavbě. Opět bude sloužit k bydlení, občanské vybavenosti a službám.

Rájwellness Infrasauny Ví

Sauna, sauny,infrasauna, infrasauny, vířivka, – Nabízíme k prodeji infrasauny všech velikostí a tvarů jako jediné na našem trhu se světelnou terapií, vířivky (jacuzzi ) venkovní i vnitřní za bezkonkurenční ceny. Dále bazény, bazénovou techniku a příslušenství.

Načítání trvalo 0.2511 sekund.