+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Háza Vladimír Peletkamna

Klíčová slova: kamna, pelety, krby, kotle, rozvod TV

E-mail: peletkamna@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. kv?tna 2012

Popis: Firma Vladimír Háza - PELETKAMNA se zabývá prodejem a montáží peletových kamen, kotlů, krbů Edilkamin, Klover, Moretti atd. včetně prodeje dřevních pelet. Montáž ústředního topení a solárních systémů. Zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Web: www.peletkamna.cz

Další související informace

Bydleni

bydlení, byty, domy, nábytek, zahrada, krby, – Informační web o bydlení, na kterém můžete najít informace o nábytku, bytech, domech a doplňcích, které zkrášlí váš byt. Dále zde naleznete informace např. o střešních taškách, podlahách, počítačových stolech, atd.

krbová kamna na pelety

kamna,krbová kamna na pelety,dotace,pasivní domy, – Dotace devadesát pět tisíc na kvalitní litinivá krbová kamna na pelety COLA. Interiérové kotle na pelety COLA. Kamna a krbová kamna z kvalitní litiny. Ideální řešení vytápění pro pasivní domy a nízkoenergetické domy.

Prodej krbů - krby

Prodej krbů, Krby, Krbové vložky s výměníkem – Naše firma se specializuje na prodej krbů a nabízí kvalitní krby české i zahraniční výroby, krbové vložky s výměníkem a teplovodní krbové vložky. Krbové vložky jsou vyrobeny z litiny nebo oceli. Prodej krbů - krby, krbové vložky s výměníkem

Načítání trvalo 0.0623 sekund.