+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEAT INVEST a.s.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, dodavatel tepla

E-mail: info@heatinvest.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Nabízíme poradenství, návrhy, dodávky a montáže tepelných čerpadel, fototermických a fotovoltaických systémů a kombinace těchto zdrojů jako optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí. Tepelná čerpadla, dodavatel tepla, Heat Invest, ohřev vody, teplá voda, tepelná plynová čerpadla, regulační přístroje, průtokové ohřivače, přístroje na převaření vody, větrání, topná zařízení, topení, teplo, solární kolektory, silniční značení, akumulační kamna, konvektory, vytápění místností.

Web: www.heatinvest.cz

Další související informace

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, vytápění – Tepelné čerpadlo pro rodinný dům šetří náklady na vytápění. Topení a vytápění tepelným čerpadlem, typu země, voda, vzduch. Vytápět lze nové objekty, rekonstrukce něco nízkoenergetické domy. Systémy čerpadel s použitím tepla z vody, země a vzduchu.

Studny

vrtané studny,studny, tepelná čerpadla, studna – Vrtané studny na klíč - průměr 150 - 254 mm, hledání vody se zárukou, povolení, montáže čerpadel, přípojky. Tepelná čerpadla - vrty do hloubky 150 m, kompletní realizace.

Tepelná čerpadla EKOVY

Tepelná čerpadla, podlahové topení – Navrhujeme a realizujeme tepelná čerpadla, podlahové topení, ohřev bazénu a regulaci filtrace, alternativní zdroje tepla, solární kolektory, kotle na pelety, krbové výměníky. Mikroprocesorové řízení s ekvitermní regulací.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.