+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEAT INVEST a.s.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, dodavatel tepla

E-mail: info@heatinvest.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Nabízíme poradenství, návrhy, dodávky a montáže tepelných čerpadel, fototermických a fotovoltaických systémů a kombinace těchto zdrojů jako optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí. Tepelná čerpadla, dodavatel tepla, Heat Invest, ohřev vody, teplá voda, tepelná plynová čerpadla, regulační přístroje, průtokové ohřivače, přístroje na převaření vody, větrání, topná zařízení, topení, teplo, solární kolektory, silniční značení, akumulační kamna, konvektory, vytápění místností.

Web: www.heatinvest.cz

Další související informace

klimatizace a tepelná čer

klimatizace, fuji, tepelná čerpadla, čerpadlo, vzd – Klimatizace FUJI do bytu a kanceláře. Nástěnné, mobilní, kazetové, podstropní klimatizace. Návrhy, montáž a servis tepelných čerpadel a vzduchotechniky;Klimatizace FUJI do bytu a kanceláře. Nástěnné, mobilní, kazetové, podstropní klimatizace. Návrhy, montáž a servis tepelných čerpadel a vzduchotechniky

Aqua Dorňák

Tepelná čerpadla, Hloubkové vrty, Vrtané studny – Prodáváme tepelná čerpadla včetně komplexní dodávky: vrty, montáž, servis, poradenství. Provádíme hloubkové vrty pro tepelná čerpadla vystrojené atestovanými kolektory. Vrtané studny - legislativa, vrtné práce, kompletní vystrojení.

Tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, klimatizace, tepelné čerpadlo – Firma KLIMA RAPID je zkušený a spolehlivý partner pro komplexní technická řešení, jehož služby oceníte jak v domácnosti, tak v kanceláři. Nabízí prodej tepelných čerpadel, klimatizace, vzduchotechniky a čističek vzduchu. To vše včetně montážních prací, údržby a kompletního servisu. KLIMA RAPID dodává na náš trh široký sortiment značkových zařízení od firem MIDEA, PANASONIC a DAIKIN a pyšní se exkluzivním zastoupením klimatizací značky MIDEA pro ČR a SK.

Načítání trvalo 0.0837 sekund.