+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HEAT INVEST a.s.

Klíčová slova: Tepelná čerpadla, dodavatel tepla

E-mail: info@heatinvest.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ?nora 2012

Popis: Nabízíme poradenství, návrhy, dodávky a montáže tepelných čerpadel, fototermických a fotovoltaických systémů a kombinace těchto zdrojů jako optimální alternativu k rostoucím cenám energií a stavu životního prostředí. Tepelná čerpadla, dodavatel tepla, Heat Invest, ohřev vody, teplá voda, tepelná plynová čerpadla, regulační přístroje, průtokové ohřivače, přístroje na převaření vody, větrání, topná zařízení, topení, teplo, solární kolektory, silniční značení, akumulační kamna, konvektory, vytápění místností.

Web: www.heatinvest.cz

Další související informace

MVB - tepelná čerpadla

tepelná čerpadla, rekuperace vzduchu, vytápění aj. – Dodávky a montáže tepelných čerpadel, zařízení pro rekuperaci vzduchu, vytápění a chlazení. Vyrábíme a montujeme plastové potrubí, laboratorní čističky vzduchu a vody, průmyslové vytápění a chlazení. Výroba technického skla.

Tepelná čerpadla vzduch

Tepelná čerpadla, tepelná čerpadla vzduch voda, so – Nabízíme kvalitní výrobky pro ohřev vody a vytápění. Specializujeme se na tepelná čerpalda a solární ohřev vody. Naší filozofií je dodávat dokonalé produkty s maximální úsporou energie a dostupností pro každého.

Tepelné čerpadla

Čerpací technika, tepelná čerpadla, domácí vodárny – Prodej čerpadel pro dům, zahradu, firmy, teplárny a průmysl. Specializujeme se na čerpadla do vrtaných a kopaných studní, tlakové nádoby a veškeré příslušenství. Kalové a oběhové teplovodní čerpadla. Prodej, servis a poradenství.

Načítání trvalo 0.0632 sekund.