+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

HELPMATION

Klíčová slova: bezdotykový koš, bezdot dávkovač mýdla, helpmation

E-mail: blakartrading@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. listopadu 2012

Popis: Bezdotykový odpadkový koš Helpmation se senzorem nabízí hygienické nakládání s odpadem. Při přiložení ruky 20 cm nad infračervený senzor koše se víko automaticky a velice tiše otevře. Po vhození odpadu se víko samo zavře. Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation zaručuje maximální hygienu. Nemusíte se dotýkat žádného tlačítka, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, který Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně.

Web: www.helpmation.cz

Další související informace

Bezdotykové odpadkové koše

hygienický, odpadkový, automatický, bezdotykový – Bezdotykové odpadkové koše Helpmation nabízejí nejefektivnější způsob, jak snížit výskyt bakterií doma nebo v kanceláři. Odpadkové koše Helpmation jsou vyrobené z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Dárkové koše

Dárkový koš, dárková kazeta, dárky, výjimečný koš – Vychutnejte si výjimečné dárkové koše plné delikates. Darujte svým blízkým dárkové koše a kazety s českými i zahraničními delikatesami. Pokud nevíte co darovat svým blízkým, zkuste netradiční dárek v podobě dárkového koše.

Načítání trvalo 3.3204 sekund.