+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hermann - Plynové kotle

Klíčová slova: hermann, plynové nástěnné kotle, kotle na tuhá

E-mail: info@hermann.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Plynové nástěnné kotle pro vytápění a ohřev TUV s výkonem od 6,0 kW do 32,0 kW určené pro bytovou zástavbu, rodinné domky. Nástěnné kondenzační kotle s účinností až 109%, prostorové termostaty FANTINI COSMI, GSM aktivátor pro prostor. termostaty.

Web: www.hermann.cz

Další související informace

Plynové kotle

Plynové kotle, kotle, závěsné kotle – Naše společnost vám nabízí kvalitní plynové kotle za velmi dobré ceny. K dispozici jsou kotle plynové, závěsné, litinové i komínové. Při výběru dbejte na požadavky, které by toto zařízení mělo splňovat. V případě dotazu nás neváhejte kontaktovat.

Kotle na tuhá paliva

kotle na tuhá paliva, bojlery, ohřívače – Firma Elmet Trade se zabývá distribucí a prodejem produktů polské firmy Elektromet. Nabízíme kotle na tuhá paliva, automatické kotle, kotle na pelety, bojlery, ohřívače, solární kolektory a kompletní řešení pro solární ohřev vody.

Agromechanika v.o.s.

kotle, kotle na tuhá paliva, kotle na dřevo, kotle – Firma výrobí kotle na na tuhá paliva, například kotle na dřevo Kombiterm DC 23, kterou uvedl v život ing. Hamberger koncem osmdesátých let 20. století ještě jako přidruženou výrobu bývalého zemědělského družstva Lhenice.

Načítání trvalo 3.3884 sekund.