+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hermann - Plynové kotle

Klíčová slova: hermann, plynové nástěnné kotle, kotle na tuhá

E-mail: info@hermann.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Plynové nástěnné kotle pro vytápění a ohřev TUV s výkonem od 6,0 kW do 32,0 kW určené pro bytovou zástavbu, rodinné domky. Nástěnné kondenzační kotle s účinností až 109%, prostorové termostaty FANTINI COSMI, GSM aktivátor pro prostor. termostaty.

Web: www.hermann.cz

Další související informace

Ariston Thermo CZ s. r. o

plynové kotle, ohřívače vody, zásobníky vody – Ariston Thermo CZ patří již od svého založení k předním dovozcům a distributorům v České republice i na Slovensku v oblasti elektrických ohřívačů vody, plynových zásobníků vody a plynových kotlů. Plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody značky Ariston jsou všeobecně známi i laické veřejnosti převážně prostřednictvím sítě specializovaných velkoobchodů, smluvních instalatérských firem a vyškolených servisních pracovníků. Značka je zaměřena na komfort bydlení a pohodu jednotlivce, čemuž plynové kotle, elektrické a plynové ohřívače vody a plynové zásobníky vody jednoznačně přispívají.

Agromechanika v.o.s.

kotle, kotle na tuhá paliva, kotle na dřevo, kotle – Firma výrobí kotle na na tuhá paliva, například kotle na dřevo Kombiterm DC 23, kterou uvedl v život ing. Hamberger koncem osmdesátých let 20. století ještě jako přidruženou výrobu bývalého zemědělského družstva Lhenice.

Načítání trvalo 0.0529 sekund.