+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hermann - Plynové kotle

Klíčová slova: hermann, plynové nástěnné kotle, kotle na tuhá

E-mail: info@hermann.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. z??? 2012

Popis: Plynové nástěnné kotle pro vytápění a ohřev TUV s výkonem od 6,0 kW do 32,0 kW určené pro bytovou zástavbu, rodinné domky. Nástěnné kondenzační kotle s účinností až 109%, prostorové termostaty FANTINI COSMI, GSM aktivátor pro prostor. termostaty.

Web: www.hermann.cz

Další související informace

Plynbest plynové kotle

plynové kotle – Zajistíme Vám všechny práce okolo plynových kotlů, montáž, servis plynových kotlů řady značek, plynařské práce, revize plynových spotřebičů a plynových rozvodů, nonstop havarijní služba pro plyn a topení. Provádíme montáž nových plynových spotřebičů jako topidla, sporáky, kotle, ohřívače vody. Nabízíme demontáž a likvidace starých plynových spotřebičů. Poskytujeme záruční a pozáruční autorizovaný servis plynových kotlů a ohřívačů vody, vyčištění a kontrola plynových spotřebičů před zimní sezónou, uvedení plynových kotlů

Plynové kotle

Plynové kotle, plynové kotle PROTHERM, servis – Plynové kotle PROTHERM, montáže plynových zařízení, domovních a průmyslových plynovodů, plynovodních přípojek. Opravy a servis regulátorů tlaku plynu a plynových kotlů PROTHERM. Plynové kotle PROTHERM a úpravy stávajících rozvodů.

Kotlenauhli.cz

kotle, kotle na uhlí, pelety, kotle s ručním přikl – Prodáváme značkové kotle nejvyšší kvality za ty nejnižší ceny. Oproti ostatním obchodům jsme až o polovinu levnější. Nakupte u nás automatické kotle na uhlí, kotle s ručním přikládáním a další.

Načítání trvalo 0.0574 sekund.