+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Hitra - ratanový nábytek

Klíčová slova: ratanový nábytek, ratan, rattan, teakový nábytek

E-mail: info@hitra.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2010

Popis: Vyrábíme a prodáváme ratanový a teakový nábytek, doplňky, keramiku, nábytek z banánového listí, vodního hyacintu, stínidla, zrcadla, hudební nástroje, svíčky... Maloobchodní i velkoobchodní prodej, celorepubiková síť prodejců.

Web: www.hitra.cz

Další související informace

Ratanový nábytek

Ratanový nábytek, umělý ratan – Zahradní nábytek z umělého ratanu se vyznačuje svou odolností proti UV záření. V naší nabídce najdete zahradní nábytek - sestavy a lehátka z umělého ratanu té nejvyšší kvality. Nábytek z umělého ratanu je bezúdržbový (žádné olejovaní ani jiné úpravy) s možností omytí proudem vody.

Ratanový nábytek

Ratanový nábytek – Velkoobchod a maloobchod s nábytkem z ratanu, teaku, kaučuku - jsme dovozci prověřeného ratanového nábytku - garantujeme kvalitu námi nabízeného zboží. Ratanový nábytek je produkt z přírodního materiálu. Dovážíme široký sortiment ratanového nábytku z oblastí, kde má jeho výroba dlouholetou tradici (Malajsie, Indonésie). Našim sortimentem jsou ratanové sedací soupravy, jídelny, židle, křesla, komody, prádelníky, houpačky, lampy, věšáky, věšákové stěny, regály, závěsné police a bytové ratanové doplňky.

Dodávka plynu

plyn, srovnání cen plynu, dodavatelé plynu – V uplynulých letech začali lidé měnit své dodavatele plynu, snaží se tak uspořit co nejvíce peněz na položce, u které to není nemožné. Ročně se změna dodavatele plynu eviduje u několika desítek tisíc domácností.

Načítání trvalo 0.3405 sekund.